şükela:  tümü | bugün
  • suriyeli hamile kadini ve 10 aylik bebegini katleden ocdur.kendisi evli ve 1 cocuk sahibiymis onun bunun dölü.
  • yüce türk adaletinin ceza vermeye kıyamaması sonucu 20 yaşında hamile birini öldüren şahıs. bakalım son suçu için nasıl komik bir ceza verecek yüce türk adaleti.

--- spoiler ---
    sakarya'nın kaynarca ilçesi'nde, suriyeli 9 aylık hamile kadın ve 11 aylık bebeğini arkadaşıyla birlikte hunharca öldürmekten tutuklanan birol karacal'ın, 2009 yılında engelli bir genç kızı kaçırarak cinsel istismarda bulunmaktan önce 15 yıl 10 ay hapis cezası aldığı, ancak itirazlar nedeniyle 3 kez yapılan yargılama nedeniyle 8 yıldır davanın yargıtay aşamasında olduğu ortaya çıktı.

yargıtay aşamasında birol karacal'ın avukatları karara itiraz edince yargıtay 5'inci ceza dairesi, sakarya 2'nci ağır ceza mahkemesi'nin verdiği kararı bozarak yargılamanın yeniden yapılmasını istedi. bu sırada 5 haziran 2009 tarihinden beri kocaeli f tipi cezaevi'nde yatan birol karacal 30 haziran 2011 tarihinde tahliye edildi.

http://www.haber3hilal.com/…ilaniyormus-h25466.html
    --- spoiler ---
  • engelli bir kızı da istismar etmiş!

seni asmayan, gebertmeyen hukuk sisteminin ben taaaaa. gel de böyle ülkede böyle insanların içinde yaşa a.. adalet bu değildir! allah bin türlü belanı versin, umarım içeriden çıkmazsın, leşin çıkar. sabah sabah yediğim lokmalar boğazıma düğümlendi.
  • yaşamayı hak etmeyen yaratık. eminim pişman değildir. yanmamıştır hiç içi. serbest bırakılsa 3. defa aynı canavarlığı yapar. ilkinde tecavüz etmiş serbest bırakılmış, ikincisinde tecavüz edip öldürmüş. ceza almıyor,bizlerle aynı havayı soluyor ne de olsa. su, yemek verilmemeli. bunu besleyende vicdan yoktur.
  • 2012 yılında sakarya'da bana saldıran kişi olduğunu yeni anladığım yaratık. (bkz: nevin yıldırım/@haydi abbas vakit tamam)
    o zamanlar daha da gençti. saçları uzundu, sakalları yoktu ve başına taç takmıştı. bu yüzden üniversite öğrencisi sanmıştım ilk anda.

daha önce de cinsel saldırıdan ceza almış, davası 8 yıldır devam ediyormuş ama serbest bırakılmış. eğer bu adam serbest bırakılmamış olsaydı ne ben bu olayı yaşayacaktım ne de suriyeli o anne tecavüze uğrayacaktı...üstelik kadıncağız çocuğu ile beraber öldürüldü. kim bilir bu sapığın yaptığı başka neler vardır..bütün bu olanlara rağmen hala hükümet tacizcilerin cezalarını hafifletmeye çalışıyor. tacizden yakalananları serbest bırakmaya devam ediyor. kadın cinayetlerini önlemek için bir önlem almıyor. gündem dahi yapmıyor bu konuyu.