şükela:  tümü | bugün
  • sahte parfüm satan bir web sitesi.

bir de bu yıl 85 bin parfüm sattık diye gururlu bir bildiri yayınlamışlar :d (85 bin keriz detected)
  • az önce üstteki yoruma rağmen parfüm sipariş verdim. üstelik hepsi elimde aslı olan kokulardı. bargello'dan alsam180tl tutan kokulara 3 alana 1 bedava kampayasından 290 küsür tl ödedim. taklit gelirse kendileri kaybeder. buraya editlerim.
    adamların iddiası tester parfüm sattıkları yönünde. kutusu yokmuş veya çok çok az olmak şartıyla kullanılmış olabilirmiş. göreceğim ve muhakkak yazacağım buraya. ha creed aventus dahil 4 koku siparişi verip bu parayı ödediğimde gerçekten biraz kullanılmış bile olsa orjinal gelirse burada bangır bangır yazarım. yoksa hepsine orijinal iddiasıyla tester satıyoruz diye yazma derim.
    *****büdüt : mesajı editleyeyim derken sildim yanlışlıkla. o yüzden tekrar yazıyorum. allah'tan copy yapmıştım. bu kısımdan sonrası önceki mesaja ekleme kısmımdır.
    firmanın tester parfümlerinin orijinal olduğu iddiasına inanmayın parfümler yeni geldi. bazıları çok kötü taklit. bazıları da iyiye yakın taklit ama 4 şişe parfüm aldım hepsi taklitti. bildiğin sahte parfüm satıyorlar.
    kutusuna kapağına zaten kendileri eksik olabilir dediklerinden değinmiyorum. kızmıyorum da çünkü zaten yüzlerce liralık bir creed parfümüne 80-90 tl fiyatla orijinal beklemek ahmaklıktır ama kızdığım yanı da açıkça ve iddialı şekilde %100 orijinal olduğunun söylenerek tüketicinin ısrarla yanıltılmasıdır. ha kendileri kaybetti. ben gerçek bir parfümkolik ve parfüme verdiği paraya acımayan biriyim. sadece her vatandaş gibi daha hesaplısını arıyordum. ben yine bildiğimden şaşmayacağım.
  • site hakkında bir bilgim yok. ama bahaneyle bana garip gelen bir konuyu açayım.

tester şişeyi ucuza satmak diye bir şey var mı gerçekten ? yani parfüm mağazaları tester şişeleri ayrı bir yerden ucuza mı alıyorlar da böyle bir piyasa oluştu ? adı üstünde, parfüm test etmek için kullanılan bir numune neden ikinci el yok parasına satılsın ki ?

bu konu beni neden o kadar gerdi bilmem, ama söyleyeceklerim bu kadar.