şükela:  tümü | bugün soru sor
 • cumartesi ve pazar günleri show tv'de magazin haberlerini yorumlayan güzel kadın. magazin camiasını çok iyi bildiğini programdaki yorumları ile anlamaktayız. ey televizyon yöneticileri yıllardır neden ekranlarda değil bu kadın.
 • son zamanlarda kafayı muhteşem yüzyıl kösem sultan dizisine takmış kendini haberci sanan kişi. kösem dizisinin bir buçuk senedir reklamı yapılıyor, dizi yayına girdi girecek ve bu kadın senelerdir habire olumsuz haber sürüyor piyasaya. internette virüs gibi yayılan kösem, beren saat, hülya avşar içerikli olumsuz haberlerin kaynağı hep bu kadın. ne kuyruk acın var kardeş senin timur savcı ile? şizofrenik hareketler.
 • fi ile ilgili yazdigi yazida spoiler'in kralini veren kisi.
  eli klavye tutan herkesi yazar diye piyasaya surerseniz olacagi bu.
 • "peki birsen altuntaş, bu kötülük dolu kadın hangi sebeple ve nasıl bir araştırmacılık şehvetiyle tacize uğradığını söyleyen genç kadının geçmişini, bir çocuğun yasalarla güvence altına alınmış olması gereken mahremiyetini eşeleyip ortalara döküyor? muhtemelen tanımadığı bir “genç kostümcü”den niye bu kadar nefret ediyor?"

  haber linki

  19 yaşında olan bu genç kadın yarın damarını kesip canına kıysa sorumluluğu üstlenecek misiniz?

  yaptığınız şey utanç verici. talat bulut denilen adamın oynadığı diziyi annem izliyordu. o dizi bu evde bundan sonra izlenmeyecek. talat! sen olgun bir insan olsaydın başından şunlar geçmiş kişiye nasıl yaklaşacağını ve onu nasıl merhametle kucaklayacağını bilirdin. görünen köy kılavuz istemiyor. insanlar aptal değil.

  (bkz: medyatava) bu paçavra kuruluş ceza almalı.
 • gerçekten de "kötülük dolu kadın" bir kadın olmalıdır, aksi halde kim "şanlı, şöhretli talat bulut'a" karşı kendini anlatmaya çalışan 19 yaşında bir kızın geçmişini deşip belgeler ortaya saçar ki... merak ediyorum, bu haberi yaparken kıza ulaşıp karşı tarafı dinlemeye gerek duymuş mudur?

  https://www.gazeteduvar.com.tr/…ut-ve-kostumcu-kiz/

  bu yazıda az bile denmiş kendisine...