şükela:  tümü | bugün
  • cumartesi ve pazar günleri show tv'de magazin haberlerini yorumlayan güzel kadın. magazin camiasını çok iyi bildiğini programdaki yorumları ile anlamaktayız. ey televizyon yöneticileri yıllardır neden ekranlarda değil bu kadın.
  • son zamanlarda kafayı muhteşem yüzyıl kösem sultan dizisine takmış kendini haberci sanan kişi. kösem dizisinin bir buçuk senedir reklamı yapılıyor, dizi yayına girdi girecek ve bu kadın senelerdir habire olumsuz haber sürüyor piyasaya. internette virüs gibi yayılan kösem, beren saat, hülya avşar içerikli olumsuz haberlerin kaynağı hep bu kadın. ne kuyruk acın var kardeş senin timur savcı ile? şizofrenik hareketler.
  • fi ile ilgili yazdigi yazida spoiler'in kralini veren kisi.
    eli klavye tutan herkesi yazar diye piyasaya surerseniz olacagi bu.
  • kafayı çağlar ertuğrul’a takmış bir kadın. “çağlar ertuğrul fanları beni taciz ediyor” diyip bundan çağlar ertuğrul’u sorumlu tutup onun üzerine algı yaratmaya çalışıp basit oyunlar kuran bir kadın. ortalıkta cidden bir taciz de yok üstelik. olsa bile kim taciz ediyorsa onun sorunudur. çağlar’ı bu konuda suçlamak akla mantığa sığmaz ama kadın bunu yaptı. gerçek bir taciz olayında ise -talat bulut olayı- takat bulut’u aklamaya çalışan bir kadın. ikiyüzlülükte, cehalette, yalanda, iftirada son nokta. bunun gibilere neden iş verirler hiç anlamam.