• biscolata'nın çıkarmış oldugu son gofretli çikolata. 29 aralik gunu itibariyle reklamları çıkmıştır. reklamlarda yine bolca esmer biscolata erkekleri oynar.
  • biscolata'nin çıkardığı son çikolatalı gofret. reklamlarinda oynayan biscolata erkekleri tarafindan gerçek çikolata olduğu onaylaniyor.
  • biscolata tria'nın yeni adı. bunun hindistan cevizlisi çocukluğumda 100.000 liraya satılan ve 1 milyonluk harçlık ile 10 tane alıp bayıla bayıla yediğim trophy gofret'e acayip benziyor. her yediğimde çocukluğuma gidip geri geliyorum. çocukken de çok severdim, şimdi de muhteşem olmuş.
  • biscolata nirvana roll beyaz çikolatalı ve hindistan cevizli olanı on rafaello gücünde, orgazmik, obezite dostu çikolatamsı gofret.
  • hindistan cevizli, beyaz çikolatalı olan muhteşem bir lezzettir. tavsiye edilir.
  • beyaz çikolatalı rulo çikolata. 90 kuruş 1 tl arasında satılıyor. lezzetli. görünce eti'nin çubuk çikolatalarıyla beraber alıyorum.
  • hindistan cevizli olanin tadini yapay buldugum ama cikolatalisini bimden kutu kutu alip stokladigim efsane.
  • bu aralar fena sardığım gofret-çikolata karışımı. çok pis bağımlılık yapıyor. tek lokma halinde ağıza ata ata paketin nasıl bittiğini anlamıyorum.
  • bunun neyini seviyorsunuz anlamadım?
    haftalardır adam akıllı çikolata vs yemedim. en son eti dolu fındıklı ve beyoğlu çikolatası yemiştim.
    ikisi de gayet standart güzel atıştırmalık oldu.

bunun roll çikolata olanı adi çikolata, yok hükmünde fındık ve aşırı glikoz şurubu.
    bu kadar tatlı olması berbat.
    boğazda bıraktığı tad berbat.

arkadaş yemeden oluyorsan, bırak git başka birşey al. yazık verdiğin paraya aldığın kaloriye.
  • hocam bir kadın var. yalnız böyle mi nirvana çekilir bir beni etkilemiş olamaz dimi. bodozlama orgazm cinayeti. harbi çok güzel ya sesi bilenler tanıyanlar lütfen bir yeşillendirsin.
    (bkz: biscolata reklamında ki nirvana diyen kadın)
hesabın var mı? giriş yap