şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ülkemizdeki kadınların bir çoğunun farkında olmadan içinde bulundukları durum.
  • biseksüel erkeklerin kadın memesi, boynu ve yüzü sevmediğini sanan insanlar varmış çok acayip. adam gay değil biseksüel. yani iki cinsten de hoşlanıyor. yani penis de seviyor meme de. kapiş?
  • biseksüel erkeklerin erkeklik adı altında anlamsız bir egoları ve takıntıları yokmuş gibi geliyor, en azından tanıdığım birkaç kişide hal böyleydi. görünüm açısından da maskülenlerse ideal erkektir. kıskanç biri de değilim hem, mis gibi.
  • bazı yazarlar sayesinde misyoner pozisyonu seven erkeklerin "lezbiyen" olabileceğini öğrendiğim başlık.

içmeyin demiyorum için ama ağzınızla.
  • bir arkadaşım ekolü değil, gerçekten bir arkadaşımım doçentlik tezinin konusu türkiye de biseksüel erkekler. ulaştığı ilk bilgi ise, biseksüel bekar erkeklerin kadın arkadaş (cinsellik babında) bulamamasından dolayı kadınsı diye tarif edilen erkek eşcinseller ile ilişkiye girme durumları varmış ve bu durumda erkek eşcinsellerin (travesti ya da transeksüel değil) ilişki anında erkek eşcinsel partnerine kadın iç çamaşırları getirdiğini ve bu şekilde kadına olan dürtülerini bastırabildiklerinden bahsetmişti.

sohbet esnasında ise bekar biseksüel erkeklerin neden travestiler ile ilişkiye girmediklerini sorduğumda ise "ayranı yok içmeye tahtırevanla gider sıçmaya" gibisinden bir cevap aldım. yani parası olmadığı için transgender grubundan olan travestilerin yanına dahi yanaşamadıklarından ve pasif gay olup da kadınsı olanları tercih ettiğini söylemişti.
  • bence ülkemizdeki kadınların çoğu biseksüel değil en az ikiseksüel erkekle birlikte olmaktadır. o biseksüel zannettiğiniz erkek aslında bir yerinde delik olabilen her şeyi zkebileceğini düşündüğü için muhtemelen ilk partneri bir eşektir. damacanadır. yeğenidir. kuzenidir. böyle üç dört beşseksüel diye gider bu. biseksüelse şanslı bile sayılabilirsiniz yani...

not: erkekspor.
  • kıskanç bir hatun için çıldırma nedeni. düşünsene kadınları geçip erkekleri de kıskanacaksın. hadi bazı kadınları ben bundan daha iyiyim deyip elimine edebilirsin ama bir erkek için ne düşüneceksin?
    halı sahaya göndermeme sebebidir sanırım.
  • karmaşık bir durum haline gelebilir.
    biseksüel erkekle sevgili olan erkeksen sana yaptıklarını bir kadına da yapacağını bilirsin. tam tersi de geçerli.
    biseksüel erkekle sevgili olan bir kadınsan erkek arkadaşının senin girdiğin pozisyonlara girebildiğini de bilirsin.
  • ibneliğe methiye düzen ılık götlü meriçlerle kezolar toplanmış yine.

erkek erkekliğine, kadın kadınlığına böyle güzelleme yapmazken, yapsa ne magandalığı, ne cinsiyetçiliği, ne piçliği, ne orospuluğu kalacakken, meydanı boş bulan yumuşakçalar her fırsatta bunu yazıyor çiziyor. bunları ciddeye alsan, herkesi ibne sanarsın. göte girenin dile vurması diye birşey varsa, ki bence var, işte tam olarak budur.
  • özellikle bizim toplumumuzda, aslında diğerlerini bilmiyorum, biseksüellik net anlaşılamamış bir kavram. öyle ki sadece heteroseksüeller değil eşcinseller arasında da bir dışlama öteleme söz konusu, gözlemlediğim kadarıyla. erkekten hoşlanan erkek gaydir bununla tam anlamıyla barışamayan insanlar bir yandan da kadınlarla ilgilenmeye devam eder düz mantığı var.

zaten insanların büyük kısmında ( bakın hepsi demedim hemen üstünüze alınmayın) keşfedilmemiş de olsa biseksüel eğilim olduğunu düşünmeye başladım, neyse konu bu değildi.

efendim bunun sürdürülebilirliği heteroseksüel tarafın kafa yapısıyla ilgilidir. eğer kuruntulu bir tipse, biseksüel bir erkeğin sevgisine hep şüpheyle yaklaşma ve bundan dolayı sorun yaşama eğilimi olabilir. başta değindiğim gibi, insanlar bu konuyu niyeyse tam olarak kafalarında oturtamıyor, biseksüel birinin tek cinse aşık olup uzun süreli ilişki yaşayabilme ihtimalini inkar ediyorlar. çoğunlukla eğer çıkarsa sorunlar burdan çıkıyor.