• sanırım ilişkilerin en güzelidir. erkeğin kıskançlığının kadınlara yönelmemesi, kadının beğendiği kadınlara erkek arkadaşı sayesinde daha çok yaklaşabilmesi gibi çeşitli sebeplerle sürekli eğlenceli olacağı kanaatindeyim. bu ilişkinin bir tık ilerisi biseksüel kadının partnerine aşık olması, heteroseksüel erkeğin de biseksüel kadından hoşlanması olabilir.
  • yaklaşık 2 yıl birliktelik yaşadığım en sevdiğim ilişkilerdendir. bir kadın olarak erkeğini daha farklı tatmin edebilmeleri en öne çıkan özelliklerinden.
  • ilişkiden ne beklediğinize göre değişir. sadakat bekliyorsanız iki hetero veya iki homo veya iki bi arasındakinden bir farkı yoktur. ikiniz de sadakat beklentizi içinde değilseniz zaten ne farkeder kim ne.
  • bunlar hep denk gelir de grup yaparız düsüncesi.
  • en sağlıklı ilişkidir. erkek kişisi partneri kendisini bir kadınla aldatırsa kıskançlık yapmaz. hatta bunu bir aldatma olarak bile tanımlamaz. böylelikle birliktelik korunmuş olur.
  • üniversiteye başladığımda 2 tane taş asistan vardı, ayrı ayrı hayal etmeye üşendiğimden bunu hayal ederdim, bunlar biseksüel olup bana aşık olacaklar asfsdfgd, ulan ergenlik. o meşhur karikatür
  • uzun süreli ilişkidir. biseksüel erkek heteroseksüel kadın ilişkisinin aksine evliliğe mani değildir.
  • muhteşem bir ilişkidir. ancak biseksüel olduğunu iddia eden kadınların neredeyse hiçbiri gerçekten biseksüel olmuyor. sadece havalı olduğunu düşündükleri için kendilerine bi diyorlar. sapyoseksüellik için de aynı şey geçerli. ben biseksüel olduğunu iddia eden kız arkadaşlarıma beni kadınlarla aldatabilirsiniz pass'ini verdim, hiçbiri kullanmadı. threesome'ın lafını açtığımda ise deliye döndüler. ya ben bi'lik nedir bilmiyorum ya da bana denk gelenler muhafazakar bi'ler oldu hep. *
hesabın var mı? giriş yap