şükela:  tümü | bugün soru sor
 • http://www.bisikletforum.com/ adresinden ulaşılabilecek, mtbtr forumu ile beraber türkiye'nin en geniş bisiklet forumu.
 • bir-iki yıl önce birkaç büyük bisiklet forumunun birleşmesiyle oluşmuş, bünyesinde hem her türlü bisiklet muhabbetinin, hem alım-satımın hem de gezi organizasyonlarının yapıldığı, çok geniş bir kullanıcı yelpazesine sahip nadide ortam.
  geniş yelpaze dediysem, dün yapılan bisiklet gezisinde 20 yaşında da 76 yaşında da insan vardı diyeyim, anlayın.*
 • eskiden bisiklete professiyonel bir şekilde bindiğimi sandığım gerçeğinin, büyük bir yalanlar dizisi olduğunu şırrak diye suratıma patlatıp beni kendisine bağlayan bisikletle alakalı büyük forumlardan biri.
 • maalesef ikinci el bölümünün mahmutpaşa'dan farkı yoktur.
 • eglenceli , bilgilendirici ve yardımsever dostların bulunduğu benim gibi ilk defa uzun yol bisiklet turu yapacak insanlara çok fazla şey katan iyi bir site. kütahya antalya bisiklet turumu inşallah antalyada tamamladıgımda antalyalı bisiklet sever insanlarla görüşüp kucaklaşağım oluşum. ekşiden sonra sevilebilitesi yüksek internet ortamı oluşumu. teşekkürler.
 • ikinci el dükkanında büyük sorunlar yaşayan, bunu düzeltmek için her ne kadar uğraşsada çabalarının sonucunu tam olarak göremeyen yöneticilere sahip güzide forum..
 • bianchi düşmanı forum kullanıcılarına sahip ancak gerçekten bisiklet ile ilgili her türlü bilgiyi bulabileceğiniz başvuru kaynağı. resmen geçen hafta aldığım bianchi bisikletimden soğuttular yahu.
 • eskiden sıcak bir site iken bir bisiklet firması tarafından ele geçirildiğinden beri uzun yol turcularını kendinden uzak tutmayı başaran. gizliden gizliye protesto edilen forum. eskiden aman bir yol yapsak, paylaşsak diye baktığımız ama şimdi sayfasına uğramadığımız forum. başka bir firmanın ürünleri hakkında yazı yazıldığında silindğini bile gözlemledim. bugün neredeyse hiçbir transçı yazısını burada yayınlamıyor.
 • site sahibinin yönetimi emrivakiyle bir bisiklet firmasına devretmesi nedeniyle birkaç aydır içten içe kaynayan sitede nihayet ipler kopmuş ve bir grup yönetici ayrıldığını ilan etmiştir.
 • gizliden gizliye koyunlar tarafından üye olunan bisiklet sitesidir. eski sahipleri de yeni sahipleri de forumlarda zor bulunan bir despotlukla bir dizi katı gereksiz kuralla forumu kurmus, site isminin yarattığı popülerite ile de kurallara karşı koymaya çalışanları "beyenmiyosan git kardeşim burası özel teşebbüs" lemişlerdir. üyeliğimi iptal ettirmeden önce hatırladığım saçmalıklar, e-devlet uygulaması gibi sadece gerçek isminizle üye olunmanız gerektiği, doğum tarihi dahil bir çok kişisel bilgiyi bünyelerinde bulundurmaları, admin'lerin "critical mass" eleştirileri, keyfi üyelik reddetme, keyfi silinen kitlenen başlıklar... vs. vs. yanlış başlayıp yanlış devam eden bir forumdur.