şükela:  tümü | bugün
407 entry daha
 • mosso'm çalındı benim. ama bu ilçeye uyuşturucuyu getirenlerden razı olsun. çalan müptezel başka bir müptezel karıya satıyor, o da oğluna veriyor. o salak da iki hafta sonra lastiği patlayınca, benim tamircime getiriyor.

  "e nerden bildin ki müptezel olduklarını, salak olduklarını?" diyorsunuz biliyorum. üzerinde 48 punto harflerle adım soyadım ve kan grubum yazıyor, onu silmeye bile tenezzül etmemişler.

  edit: çok soran oldu "sonra ne oldu" diye. gizli saklı bişey yok, yazayım:

  gerizekalı kadına dedim ki "bak ben bu bisikleti burdan alayım gideyim, olay kapansın". o da dedi ki, "alamazsın, ben o bisiklete 300 lira para verdim".

  "e kime verdiysen parayı onu al getir, git ondan al parayı". yok nuh diyor peygam ber demiyor. bisikletin faturası maturası herşeyi var, çalındığını bildirmişim polise. "bak, polisi çağırırsam, çocuğun yanacak, siciline geçecek çocuğun". ne dedi biliyor musun?

  "bana ne çocuğun sicilinden, 300 lira verdim ben, paramın derdindeyim".

  benim insaniyetliğim oraya kadardı, geldi polis, aldılar çocuğu ağlata ağlata, getirdiler anasını, satan elemanı aradılar, ben aldım bisikletimi çıktım emniyetten. sonradan duydum ki, 300 lira değil, uyuşturucu karşılığı vermiş bi de eleman bisikleti. ordan da çıktı mevzu. iş iyice dallandı budaklandı yani.
 • bianchi barracuda bisikletimin kilidini kırıp çalmışlardı apartman boşluğundan.

  mını ırzını siktiklerim, ne istediniz lan yepisyeni bisikletti daha 2 kere binmiştim. 20 yıldır beddua ediyorum amk direkt cehennemliksiniz pezemenkler.
 • bendir. 3 defa çalındı.
 • 10 yaşındaki ben.
  teoman adım gibi eminim sen çaldın.
  yaşım 35,
  eğer seni bir yerde görürsem, ağzını burnunu kıracağım.
  bir de pat pat tabancam vardı. onu da sen çaldın biliyorum. tabanca içinde seni dövdükten sonra cüzdanını alacağım.
 • antalya'da orta okulda okurken, daha 3 gün olmuştu (bkz: salcano) marka bisiklet alalı.4. günü göremedi o bisiklet.evet bazı oruspu çocukları apartman girişinden çalmıştı güzelim bisikletimi.
  hala aklıma gelince efkarlanırım mk.çünkü harçlıklarımı biriktirerek almıştım.270 lira bir çocuk için büyük bir paraydı.
  günlüğüme de yazmıştım. tarih 5 kasım 2008 bisikletimin çalınması diye
 • gazete kuponu ile aldığım bisan bisiklet, hayatımdaki tek bisikletti; çalındı.
 • bianchi x leopard yeşil 21 vites her şey çok hızlı oldu arkasından baka kaldım giderken.
 • benim ki çalınma değil de gaspa girer.

  daha yeni yeni sokağa çıkmaya başlamış ve bmx bisikletim ile parkta dolaşıyorum. o sırada piçin biri direkt bana tokat atıp bisikletimi almaya çalıştı. noluyo lan diyemeden yanındaki eleman bırak bırak dedi de kurtardık.
 • bir kere kendi bisikletim, birde arkadaşımın emanet verdiği bisiklet çalınmıştı.
 • benimdir. yer antalya. 3 yıl kadar önceydi kilitli olan bisikleti kilidini keserek çalmışlardı.
  şerefsiz bir de yerine eski bisikletini bırakmıştı.
541 entry daha