şükela:  tümü | bugün
354 entry daha
  • daha dün “ucacak, kacacak, bekledigimiz hareket basladi, daha yolumuz uzun” diye entry giren heyecanli arkadaslari muhtemelen bugün zarara sokmus olan borsa listesi. :)

zira bugün %0,4 deger kaybetti.

rekor kirildiktan sonra millet elbette satmaya baslayacakti, ya ne bekliyordunuz?
  • bugün %4 değer kaybettiği iddia edilen.

--- spoiler ---

bıst 100
    120.891 % -0,44
    15/01/2020 14:27:54

--- spoiler ---

%1 dahi değer kaybetmemiş. nasıl gözler nasıl beyinler pırıl pırıl.

edit
    üstteki önce %4 diyip sonra editle düzelten ve bir şey olmamış gibi takılan vatandaş için de bugün güzel rekor kırmıştır.
  • borsa üzerinden girdi çıktı düştü kalktı oh yorumları yaparak laf sokmaya gelen insanların motivasyonunu çok merak ediyorum.
    eli kulağındadır, birazdan da bitcoinciler gelir.
    akıl fikir diliyorum...
  • hiç bir fabrikanın açılmadığı , yatırımın olmadığı bir 6 ayda 25-30 bin puan yükselmiş olan endeks i herseye rağmen mücadelesinden ötürü kutluyoruz.
    faiz indirimi sonrası bir reaksiyondan ibaret somut hiçbir dayanağı yok.
    paranızı kaptırmayın. faizsiz para arıyor devlet kurumları dahil. sert bir düşüşte sizin paranızı faizsiz uzun süre kullanım hakkı kazanacaklar.
  • daha yolumuz uzun evet zira yıllardır bu işle kazancımı sağlıyorum. yükselirken de düşerken de para kazanıyorum. ama %0.4 düştüğünü ve benim zarar ettiğimi iddaa eden arkadaşa ithafen entrylerimde ekstrelerimin olması lazım ortalamalarımı görebilir kendisi.

zarar etmekten korkmam ama elim de armut toplamaz için rahat olsun uberzeki arkadaş.
14 entry daha