şükela:  tümü | bugün
  • "tek tuşla, istediğin su" sloganıyla yola çıkan denediğim kadarıyla başarılı mobil uygulama.
    bugün webrazzi'de haberi çıkmıştır. link
    websitesi
  • sozluk yonetiminin yakinen tanidigi birilerine ait uygulama olsa gerek ki; hakkinda "yaptiklari açıklamada 20 kadar su firmasiyla anlasmali olduklarini iddia ediyorlar ama firmaların bundan haberi yok, koylu kurnazligi yapiyorlar" dedigim entry gotumuze girebilir gerekcesiyle silinmis.
    kimin gg ben hic anlamadim.
    benimse ucurulurum da sozluge gore bir durum da yok. verdigim bilgi yanlissa bana anlasmali olduklari firmalarin listesini gondersinler, arayip teyit alayim -ki ayni yonetimin urunu iki markada halihazirda cslisiyorim- varmissa bir anlasmalari entrymi sileyim.

herhalde bisucular tedirgin.

pesin not: konuyla ilgili en son cuma gunu bilgi aldim. pazartesi anlaşma yaparlarsa saylanmaz*
  • sözlüğe reklam vermiş uygulama. anasayfada reklam kalkmış görünmesine rağmen tıkladığım her yerden beni app store yükleme sayfasına yönlendirerek fitil etmiştir. tarayıcıyı kapayıp açmadan da düzelmedi. siksen yüklemem bu vizyondaki bir uygulamayı.

(bkz: reklamı göze sokmak)
  • su söylemeye üşenenlerin hayatını kurtaracak olan yeni uygulama.
  • normalde , 9 tl'ye aldığım hayat suyu bana 9,25 e kakalamaya çalışan egzantirik uygulama şeysi. köylü kurnazı. git su şirketinden kar et karfeşim , benden ne istiyorsun.

kaldı ki her yeni firma bizim damacanamız değil bunu değiştirmemiz lazım deyip bunun içinde depozito ücreti bahanesiyle gelmektedir. bu durumu nasıl çözmektedirler merak etmekteyim.
  • şimdiye dek bir kaç kez su siparişimi verdiğim yeni uygulama şeysi. akıllı telefonunuza veya tabletinize indirdiğiniz uygulama ile tek bir tuşa basarak su siparişi verebiliyorsunuz. öyle extra bi hizmet ücreti vs de yok, bayiiden kaça alıyorsan suyunu yine aynı paraya almaya devam ediyorsun..açılmayan bayii telefonu, siparişinizi yanlış alan eleman vs gibi sorunlardan da direkt kurtuluyorsunuz..bir de istediğin saatte teslimat isteyebiliyorsun ki daha ne olsun dedirtiyor insana..yakında mobil ödeme seçeneği de katacaklarmış, bozuk yok ya da nakit yok diye su söyleyememe derdi de bitecek..

ben memnunum, hayatımı kolaylaştırdı walla.
  • çok ciddiyetsiz firma.

kendi su bayimin sistemde görünmesi için 2 gün aradığım ve anca ulaşabildiğim, sonrasında ise arkada bir televizyon sesi eşliğinde yaptığımız görüşmeden sonra benim iletişim bilgilerimi alıp geri dönmeyen firma. tekrar aradım yine açan yok.
  • uygulamayı indirmemle kapıma suyun gelmesi 20 dakika sürdü. herhangi bir onay vs için de aranmadım. bunda taşdelen bayii'nin de hakkı vardır tabi ki.

uygulama da gayet basit arayüzlü, gereksiz detaylar, reklamlar vs. yok. sosyal medya tarafını da kimlere emanet etmişlerse şeker gibiler.

düşünce güzel, orjinal; burada 25 kuruşun lafını yapan herifler görüyorum, onların adına ben bisu'dan özür diliyorum. bu zihniyettekiler istiyor ki; biz su içelim, fikir sahibi taş yesin.

su verenleriniz çok olsun :)
  • reklamlarından bıktığım uygulama. her yerde reklamları var. inat ettim telefondan vermeye devam.
  • şimdilik sadece istanbul'a hizmet veren, yakında ankara'ya da hizmet verecek olan su sipariş uygulaması.