şükela:  tümü | bugün
 • rihanna'nın henüz ismi belli olmayan yeni albümünün ikinci teklisi. her şeyden önce, alışılagelmiş ve kendisinden beklenildiği gibi pop, r&b veya elektronik temalı parçalardan sıyrılıp, unapologetic albümü ile daha da yakınlaştığı hip-hop & trap müziğin bu şarkı vasıtası ile iyice kucağına oturmuştur. sırf bu sebepten bile ciddi anlamda kendisini tebrik etmek istiyorum. şöhretinin en top noktasında, altın çağını yaşayan bir şarkıcı olması aslında parasına para katacak stabillikte klasik endüstri müzikleri ile geri dönüş yapmak yerine, bambaşka bir müzik yakalayarak karşımıza çıkmış olmasından dolayı sezarın hakkını sezara teslim ediyorum.

  şarkıya gelecek olursak. sözler anlamında zaten böyle bir parça için çok büyük beklentilere girmemiştim ancak yine de bir mekanda çaldığında deli gibi eşlik eder miyiz ? hiç şüphesiz. kanye west prodüktörlüğünde hazırladığı yeni albümünün ilkinde direkt olarak kanye düeti, ikincisinde ise bu kadar kanye kokulu bir şarkıyı tercih etmesi albüme olan merakımı daha da arttırdı. garip bir era bizi bekliyor, heyecanla bekliyoruz efendim.
 • olmuş şarkı. iyi bir kliple piyasayı yeterince meşgul edip, sallar.
 • çok gaz şarkı. bağıra bağıra söylenir bu.
 • biraz drake biraz kanye west kokan yeni rihanna şarkısı.
 • kulağa pek olmamış gibi gelen parça. eğer böyle bir parça ile süpriz yapacaksan, daha büyük beatler, daha orjinal sample lar ile gelmelisin ki, kulağımız bayram etsin.
 • rihanna'nın en anlamsız sözlere sahip şarkıları listesine zirveden girebilecek yeni single'ı. müzik tarzını degiştirip daha hip-hop tarzına kaymış olmasıyla bir sorunum yok, ama bu şarkı olmamış, o kadar...

  stay, what now? gibi sözlerin sahibi bir müzisyenden "bitch better have my money"den daha fazlasını bekliyor insan...

  ayrıca o single tanıtım resmindeki kaşlar ne?
 • dün geceki iheartradio ödüllerinde bu şarkı ile sergilediği performansıyla 2000'lerin başına selam çakmıştır rihanna. benim dev bir groupie olmamdan mı kaynaklı bilemiyorum ama sahnede aynı anda hem aaliyah, hem missy elliott, hem tlc, hem lil kim esintileri vardı. izlemek isteyenler için geliyor "kamikaze if you think that you gon knock me out off the top"
 • rated r'dan sonra atmosferimden çıkan rihanna'yı yeniden çalma listeme sokan başarılı teklik. şarkının karanlık havası oldukça etkileyici.
 • kanye west'in prodüksiyonunu üstlendiği drake soslu rihanna şarkısı. ilk dinlediğimde pek sevememiştim ama bu aralar fena sardı. sözleri çok gaz, tam eşlik edilesi.

  (bkz: swagger)