şükela:  tümü | bugün
11830 entry daha
  • hede hede hödö

bıdo bıdı bıdıı

şimdi de size refli hede hede hede
  • refli link veren hıyarların kitlesi değil buradaki insanlar. bitcoin veya crypto ile ilgili iki satır yorum okuyalım diye geliyoruz, refli link paylaşan itler yüzünden doğru düzgün bir şey okuyamıyoruz. bir de eskiden sadece linki bırakıp giderlerdi, şimdi üstüne iki satır saçmalayınca farkedilmeyecek zannediyorlar. engellemeye devam.
  • engellediğim 150 kişiden 140 tanesi bitcoin başlığında refli link paylaşan yavşaklardı.

sezon açılmış dediler. engellemeye geldim.
  • twitter fenomenleri en ufak yükselişte "ben diyorum size şöyle yükselecek" der, düşüşte de "dedik size daha boğa gelmedi"

eskiden attıkları sıçış twitlerini bunlara gösterince de engellerler. bunların bir boktan anladığı yok. bu insanlara güvenip yatırımınıza yön vermeyin. "bunun teknolojisi çoğ eyü hacuuu" algısıyla pump yapan coini tepeden aldıran yine bunlar.

zerresine güvenmeyin inanmayın.
  • 2 gram yükseldi ya gene ayı, boğa, ref muhabbeti başladı. 2 gün sonra gene düşecek, boşuna entry kasmayın
  • amerikan kongresinde gectigimiz gunlerde, sayesinde yakalanan illegal paralardan ve illegal kisilerden bahsedilmistir. europol aglayacagina kicini kaldirip calissin biraz.

bitcoin anonimdir ama ayni zamanda seffaftir da, kimlik hakkinda bilgi vermez ama tum para trafigi takip edilebilir.
  • ne kadar anonim olduğu hakkında size bilgi vermesi için amerikan istihbarat servislerinin rus ajanlarının ödemelerini nasıl takip ettiklerini şuradan okuyabilirsiniz: https://news.ycombinator.com/item?id=17571974
  • yarattığı ekosistemde apple marka telefonu olanlar için bazı hayat kolaylaştıran uygulamalar vardır:

(bkz: coin piyasa)
    (bkz: coin airdrop)
    (bkz: coin giveaway)
    (bkz: coin portfolio)
    (bkz: coin news)

kullandığı blockchain teknolojisi ayrıca farklı konularda da kullanılmaya başlanışmıştır:

internet:
    (bkz: substratum)
    (bkz: shift)
    (bkz: skycoin)

telif hakkı:
    (bkz: poet)

tam anonimlik:
    (bkz: monero)

blokchain alternatiflerini kullanan kripto para birimleri:
    (bkz: iota)
  • arkadaşlar şimdi size çok yararlı olduğunu düşündüğüm
    ref ref ref ref ref...
    rif rif ri rif rif rif ...
    raf raf raf raf raf raf...
    hav hav hav hav hav...

her bitcoin başlığına girdiğimde karşılaştığım manzara
  • girip girmemeye kararsız kaldığım ama ilk girenlerin kaymağını güzel yediği sistemdir.
3 entry daha