şükela:  tümü | bugün
3896 entry daha
  • 7300 den almistim dustu suan cilginlar gibi. daha da duser kesin ama dokunmayacagim 12.000 lere gelebe kadar. gelecek mi? gelir bence. artiyor iste surekli aq arada duser boyle :(
  • anladığım kadarıyla birileri bitcoin'lerini satıp, bitcoin cash'i şahlandırdı ve şimdi de geri dönüyorlar.
  • yağmur yağar yağmaz türeyen şemsiye satıcıları gibi, bitcoin sert yükselişlerden sonra düzeltmesini yaptığında "patladı, öldü, bitti" diyenler nasıl hemen türüyor lan bu başlıkta?

aralıksız yükselecek hali yok ya, elbette zaman zaman değer kaybedecek.

yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte, 2018'de 10.000 dolardan kar realizasyonları geldiğinde sizi yine beklerim.

(bkz: hodl)
  • hakkında bilgi edinmek isteyenlerin bitcointalk.org sitesinin türkçe (ingilizce biliyorsanız motherboard'u da kullanabilirsiniz tabi) bölümünden akla gelebilecek her türlü bilgiye ulaşabileceği, yatırım yapmak isteniyorsa da mutlaka okuması gerektiği kripto para birimi.

ayrıca 7/24 para aktarabilmek ve tl ile almak istiyorsanız enpara ==>papara==>btcturk üçlüsü idealdir. sadece ilk seferinde para ertesü gün hesaba geçer, sonraki işlemler 7/24 ve anlık gerçekleşir.
  • ya ben piyasa yatırım falan değil şu parayı bir an önce kullanmak istiyorum. btc ile ekmek almak istiyorum amk
  • 2018 yılının ilk çeyreğinde tahtını bitcoin cashe bırakması öngörülen para birimi.
    sebebi ise : https://cashvscore.com/
  • segwit2x forkunun iptal edilmesi, üzerine bitcoin cash hard forkunun 13 kasımda yapılması ile piyasalar bch yönüne kaydı. 13 kasıma kadar artış olacak hatta devam edecek( kendi düşüncem yatırım tavsiyesi değildir) nedeni btc transfer ücretlerinin çok pahalı olması,piyasa da ucuz transfer ücreti içeren coinlere yöneldi peki neden diğer altcoinler değil de bch? bch ın btc altyapısından gelmesi dolayısıyla küçük ölçekli işletmelere güven vermesi ve 13 kasımda ki fork ile zorluk seviyesinin azalması ile madencilerden de destek görecek, özellikle btc bch forkundan sonra çinli madenci reyizler gerçek bitcoinin bch olduğunu savunmuşlardı ve bu iddialarını güçlendirecekler. tabi gerçek bitcoinin, bitcoin clasic mi cash mi olacağın zaman gösterecek.
  • kuzenimin 140.000 tl'sini yemiş olandır.
    "ya batalım ya çıkalım" derken evdeki bulgurdan olanların sayısı azımsanacak kadar az değildir.
    maceradan ziyade kârlı bir işe yönelmeyi tavsiye ederim.

edit:

merak edenler olmuş. nasıl olduğunu bilmiyorum. bitcoindan anladığımda yok.
    sadece duyduğum bu.
  • 16 kasım 2017 tarihinde segwit2x (boyut artışı) iptali haberleri ile geleceği iyice bulanıklaşan sanal para birimi. ha bu belki iyice coşturur yada sakin sulara çekilir önümüzdeki günlerde göreceğiz.
  • ne diyolardı la buna keko silkeleme mi, keriz silkeleme mi, onu yapıyor sanırsam şu an. çok kişinin kellesi gidecek daver çok!
335 entry daha