3484 entry daha
  • (bkz: 0.1 btc ile 10 farklı kripto paraya yatırım deneyi) 5.gün

ekleme: son bknz idi, bol kazançlar.
  • her sey bir yana, bitcoin hayvan gibi yukselirken, bitcoin karsisinda yukselen iota gercegi bir yana...

hani ben yazayim da, sonra aglamayin...
  • zamanında korkmadan yatırım yapan birçok kişiyi zengin etmiş kripto para.
  • yatırım tavsiyesidir, evi arabayı satıp dediklerimi yapın.

bir hafta önceki yatırım tavsiyemi dinleyenler şimdiden %10 kazandılar. allah artırsın.

bu haftaki yatırım tavsiyem ise evi, arabayı satıp bitcoin almak. sadece bitcoin cashi satmayın.
    yılbaşında %27 kazanç sağlamış olacaksınız.
    ocak 1 dedim mi bozdurup bitcoin cash alıyoruz.

diğer tırsak, ılık, yavşaklar gibi ytd demiyorum. delikanlı gibi yatırım tavsiyesidir. götüne güvenen daha iyisini versin.
  • sürekli aynı balon ifadeleri. arkadaş kendi fikrinin mantıklı olduğunu düşünüyorsan yazarsın gerekçelerini, bizde anlamış oluruz. hiçbir bilgisi yok, gelmiş yorum kasıyor. dedikleri gibi cehaletin en korkuncu, eyleme geçmiş olandır.
  • dolar da yükseliyor. tl karşısında çifte kazanç getiriyor bu durumda.
  • herhangi bir resmi kurum veya banka ile ilişkisi olmayan elektronik para birimidir. internet teknolojisinin artması ile 2009 yılında ortaya çıkmış,yeni bir para çeşididir.bu para biriminin en sık kullanıldığı platform,deep web denilen derin internettir.
  • çok güzel bir sistem çok güzel bir teknoloji, zira kendisi olmasaydı bir üstteki entrydeki yazar arkadaş gibi insanlar bedava bitcoin dağıtan site diyerek saadet zinciri yapılanmasına benzer sitelerin linklerini kendi referans kodlarıyla burada paylaşamazdı. ve evet hala paylaşıyorlar.
  • iota'nin ne olduguna baktim internet of things ile ilgili bir business modeli var, daha once 0.00024 btc'ye kadar yukselmis degeri. su an 0.00012'nin biraz altinda seyrediyor. yani btc'ye gore ikiye katlama potansiyeli var gorunuyor.
    ancak su ara cok dalgali, dakikalar icinde %2-3 deger kaybedip, sonra 1-2 dakikada kaybettigi degeri geri kazandi.
    uzun vadeli (yani 1-2 ay :) ) girilebilir bence.

yukarida iota dendiginden beri deger kaybetmis yalniz, yani arkadaslar el ettiklarini bir nevi kurutmuslar.
  • birkaç sene öne "balon bu abi yeaa!" diyen dangalaklara inanıp almamıştım. tabii bunu diyen adamın 17 yaşında bir ergen olabileceği ihtimalini düşünmüyorsun. balon malon değil. dünya dijital para sistemine kayıyor. ileride daha da pişman olmamak için bir miktar aldım. elime para geçtikçe de almaya devam edeceğim. birtakım riskleri var ancak bu risklerin çoğu (hacklenme, borsa şirketinin batması, bilgisayarın yanması vs.) btc'den bağımsız riskler. bana göre herkes kendisini sıkıntıya sokmayacak miktarlarda yatırım yapmalı. her yatırımda risk vardır ancak kar potansiyeli çok büyük ve kesinlikle alınacak riske değer. büyük paralarla girmeyi düşünüyorsanız, donanım cüzdanlarını araştırmanızı tavsiye ederim.
38990 entry daha
hesabın var mı? giriş yap