6477 entry daha
  • tamamen kendi düşüncem bu yazacaklarım. yakında walk street bonusları belirlenecek ve bu paralar direk kripto piyasasına akacak diye düşünüyorum. suan ki operasyon benim tahminim avanak tokatlamak. suan tüm paralarını çekip tekrardan topluca girecekler arada olan panikleyene olacak. ay sonunda bitcoin dediğimiz saçmalık 20000 doların üzerine çıkarsa şaşırmayın. ama bu anlattıklarım tekrar ediyorum kesinlikle yatırım tavsiyesi degil kendi sahsi düşüncemdir
  • bu meret çıkar, vurguna ortak olayımcılar girer, ana aktörler çıkar, ortak olmaya çalışanlar "hay ameka gireceğim işe" der, zarardan çıkarlar.

sonra ana aktörler yine toplamaya başlarlar, zarardan satanlar "ulaa satmasaydım kardaydım, dur kaçmadan alayım" der, ana aktörler yine çıkarlar, ortak olmaya çalışanlar "hay ameka gireceğim işe" der, zarardan çıkarlar.

4 yıldır mütemadiyen böyle oluyor. ha yine 20bin doları görür mü bilmem. ama asansör devam edecektir. birileri silkelenecek ki birileri kazanacak.
  • baslikta teknolojiden bahseden arkadaslar oldugunu goruyorum. tabii ki teknoloji cok onemli ama okuzler bundan anlamaz arkadaslar. adamlarin tek derdi kisa yoldan para kazanmak. akilli adam teknolojiyi inceler ona gore hareket eder yalniz bizde oyle olmuyor. adamin tek amaci para bak. ben oyle tavsiyeler verirdim ki size rahatca para kazanirdiniz ama illegal iste ne yaparsin, kanunla derde sokmayalim basimizi.

tanim: dususuyle bana % 30-50 arasi kar yaptiran balon/ponzi/scam.
  • 150 dolara düşmesini bekliyorum 2018 yılı içerisinde.
  • keske btc 100 dolara kadar gerilese, yatirim yapan on milyonlarca insanın evi barkı yıkılsa, sokaklarda yaşasalar yiyecek ekmege muhtac kalsalar da eksiciler biraz sevinse. cidden bu kadar mi istiyorsun insanlarin uzulmesi. veya insanlar biseylerini kaybedince sana bir maddi gelir mi sagliyor bu çark?

adamin 50 kurus yatirimi yok ama 500 bin yatirimi olan adamdan daha cok takip ediyor. en ufak sallantida yaaa ben demistim bir yerde patlayacakti zaaaa diye gelip burda moral bozmaya çalışıyor.

bizler ne ara bu kadar kotu insanlar olduk?
  • birkaç günlük incelemem sonucu dün 56000 tl iken 500 gaymelik aldığım nane. aldığım saatten beri düşüşte aminüm.
    korkarım ki bayım; kennedy ayakkabı boyacısı hikayesinin bi' benzeri yaşanacak.
  • yirmaaağaa gideyruuukkk ali aabiiiii ööeeeyyyyyy!!! ali abiiiii yirmaaağaaa gideyrukkkkkkkk
  • küçük bir meblağ ile girmeye niyetlendim resmen dibi gördü
  • (bkz: hodl)

yani tutuyorum. yeniden cikisa gececegi asikar. standart panik dususlerinden biri. diyelimki yukselmedi? coktan ana parasini ve bir miktar geri cekmis, elde ettigi kar ile takilan biriyim. bana pek dokunmayacak ama kimsenin para kaybetmesini de istemem.

kazansin herkes.

edit: borsa yatirimcisinin gozunu seveyim. adamlarin en iyi yaptigi sey paniklememek. her spekulasyona atlamiyorlar. bir gunde 200 milyar dolar cikis oldu. yuh be kardesim. azicik uzun vadeli dusunun be. onumuzde iyi bir alim firsati olacak.
  • hodl hodl hodl!!
35986 entry daha
hesabın var mı? giriş yap