şükela:  tümü | bugün
11497 entry daha
 • chicago uzun vadeli işlemler borsasında işlem görmesiyle birlikte kurt yatırımcıların da ilgisini çeken kripto paradır...

  zaten bitcoin ve tüm kripto paraların düşüşleri bitcoinin bu borsada işlem görmesiyle başladı...

  bu kurt yatırımcılar bitcoinin tavşan yatırımcılarını sürklase etti. buna ayı piyasası diyorlar. değil... bu bana göre kurt piyasasıdır. ve kurtlar ne ayı, ne boğa dinler...

  kurtları ancak devletler durdurur...

  yani bitcoinin sağlam bir yatırım aracının olmasının yolu bitcoinin mantığına oldukça ters olan ama elzem bir durum gibi görünen devletler tarafından tanınıp, emtia olarak piyasalarda işlem görmesidir...

  yoksa bitcoin kurt yatırımcıların tavşanları yediği tehlikelerle dolu bir ormandan farklı olmayacak bu gidişle...

  not: büyük düşüş başlamadan önce bitcoin ve diğer kripto paralardan %400 kazanıp, küçük bir servet edinmiş birisi olarak yazdım bunu.
 • 1 üst entry için;

  3.500$ iken tam alım zamanı ama para yok diye entry giren adam şimdi küçük bir servet kazandım yazıyor.

  niçin hayatınız boyunca yüzlerini dahi görmeyeceğiniz insanlara yalan söylersiniz hiç bir zaman anlayamıcam bunu. sosyolojik olarak mutlaka nedenleri vardır bilen varsa beni de aydınlatabilir.
 • bitcoin e olan guven bitmistir ve resmen patlamıstır. alısveriste kullanılması imkansız sadece kara para aklamada kullaniliyordu o da yavas yavas devletler onlem almaya basladı.
  sonu geldi. cok buyuk mafya yatırım aracılarının elinde su anda. bir anda 8-9 bine cıkarıp insanlara gaz verebilecek kadar miktar ellerinde tutuyorlar. piyasa ellerinde.
  link vereyim de “sallama mnk” demeyin.
  devlet yada gercek banka garantisi altına girmeden hem teknolojisi hemde kullanımı su anda gebermis halde. zaten ayda 1-2 kez coin banklar milyonlarca dolar hackleniyor.

  sonuc; “hayali” yatırım aracıdır su anda. bir ara baya gerzek aptal topluyorlardı, bu aptallar azaldıkca degeri 10$ hedefine dogru gidecektir.
 • ilk dijital, sanal, kripto paradır.

  dünyada sanal kelimelesini bu paralar için kullanan tek milletiz ama ülkemizde genel olarak sanal para deniyor.

  türkiye ico inceleme telegram grubu

  geçenlerde aklıma şöyle bir örnek geldi. diyelim ki elindeki samsung telefona 3.000 tl verdin. içindeki android programı olmasa o telefona 1000 tl etmez.. 2000 tl androide veriyorsun. ona sanal demiyorsun ama tıkır tıkır ödüyorsun.

  bitcoinin de altyapısı blockchain. dünyayı değiştirecek bir teknolojidir.

  blockchain altyapısını ( genelde eth blockchain ) kullanan icolar bizim işimiz. % 80 'i saçma sapan çöp ico projeleri ama % 20 iyi. bizim iyilerle de işimiz yok. en iyileri tespit ediyoruz. binde biri bulmaya calısıyoruz. nasıl mı ? hep beraber.

  ıco projeleri ile ilgileniyorsanız bu gruba kesin katılın.

  trico turkiye ico telegram grubu : https://t.me/ico_turkiye_pool

  grup 500 kişiyi geçti. kaliteli ve akıllı yatırımcılar hep beraber beyin fırtınası estiriyoruz. bu çok önemli . istişare çok önemli.. gerçekten kripto para piyasasının şu anki en kötü durumunda bile iyi kazandıran icolar tespit ettik.

  telegramda bir çok digital para grupları var. bitcoin telegram grubu, ethereum, ripple, ocn, wanchain kucoin binance telegram grupları gibi. telegram uygulaması bu gruplar konusunda mükemmel. çok hızlı .

  ıco yatırımı yapmak riskli. bu yüzden birlikte olmak çok önemli. ıco tavsiyesi ve yatırım tavsiyesi vermiyoruz. hep beraber karar alıyoruz.
558 entry daha