9169 entry daha
  • chicago uzun vadeli işlemler borsasında işlem görmesiyle birlikte kurt yatırımcıların da ilgisini çeken kripto paradır...

zaten bitcoin ve tüm kripto paraların düşüşleri bitcoinin bu borsada işlem görmesiyle başladı...

bu kurt yatırımcılar bitcoinin tavşan yatırımcılarını sürklase etti. buna ayı piyasası diyorlar. değil... bu bana göre kurt piyasasıdır. ve kurtlar ne ayı, ne boğa dinler...

kurtları ancak devletler durdurur...

yani bitcoinin sağlam bir yatırım aracının olmasının yolu bitcoinin mantığına oldukça ters olan ama elzem bir durum gibi görünen devletler tarafından tanınıp, emtia olarak piyasalarda işlem görmesidir...

yoksa bitcoin kurt yatırımcıların tavşanları yediği tehlikelerle dolu bir ormandan farklı olmayacak bu gidişle...

not: büyük düşüş başlamadan önce bitcoin ve diğer kripto paralardan %400 kazanıp, küçük bir servet edinmiş birisi olarak yazdım bunu.
  • logaritmik olarak inen çıkan finansal araç. ayrıca 5000 doların altına düşmeden büyük yükseliş başlamayacaktır.
  • 1 üst entry için;

3.500$ iken tam alım zamanı ama para yok diye entry giren adam şimdi küçük bir servet kazandım yazıyor.

niçin hayatınız boyunca yüzlerini dahi görmeyeceğiniz insanlara yalan söylersiniz hiç bir zaman anlayamıcam bunu. sosyolojik olarak mutlaka nedenleri vardır bilen varsa beni de aydınlatabilir.
33300 entry daha
hesabın var mı? giriş yap