şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
12546 entry daha
  • yıl”başı” indirimi *
  • 3.300'den dönüp 19.000'e doğru hareketine başlayacak para birimi. geleceğin para birimi olduğu için siz anlamıyorsunuz. düşürenler de fedöcü.
  • “yakında bir kaç yüz dolara düşer bu” diyenleri fena halde yanıltacak para birimidir. 800 dolar civarlarından yukarı doğru %40-50 atak yapıp 1000 dolar civarında tutunması kimseyi şaşırtmasın. hodl demeye devam arkadaşlar, bu teknolojik devrimi sakın kaçırmayın.
  • $1500'u duser deniliyor ama $2000'den asagiya dusecegine imkan vermiyorum.

https://coinnounce.com/…-to-1500-bloomberg-analyst/
    https://www.emchat.net/…-is-lower-than-people-think
  • 5 eylül 2018'de 48,129'dan "boom" yapıp, sonrasında aşağı düşüş grafiğinde istikrarı gören kripto para birimi. şu sıralarda 18,501 bandının da altına düşüyor. yalnız, unutmayın ki, bitcoin, spekülatif bir para birimi. iki-üç ay içinde yine "boom" yapabilir,
    ki; bu dalgalanmaya "sabun köpüğü" deniyor. ben köpüğün en tepesinde içerideki paradan 25,000'i dolares bozdurup, geri kalanı da hard forka* aktaracağım.
  • “buradan daha fazla düşmez” yazan 1000. kamile, satoshi skype adresinden cam show yapacakmış.
  • değeri düştükçe insan sikinden at sikine evrilen para birimi.
  • yıl sonu hedefi 100000$ olan sanal paradır.
    ciddiyim bak! iste haberi (hemde cnbc kaynaklı),
    cnbc nin 2018 tahmini haberi

bu haberi (tıklamayanlar icin soyluyorum gercektir) yukarıda basına servis edilmis spekulasyon haberlere yada spekulatorlerin yaydıgı haberlere (ki buna buyuk bankalar dahil!) link veren arkadasları siklemeyin diye yazdım. her hıyar gordugunuzde elinizde tuzla kosmayın artık yeter. tarihin en buyuk fiyaskosuna alet olmayın.
    not: gunluk al sat yapıp para kazananları tenzih ederim. short la paranı kazan ona lafım yok. lafım bu sikindirik 30 tane random bilgisayar rakamına bu kadar inanan her gordugu safsata habere atlayan kimselerde. hodl mnk! bir gun tuttugun seyin hodl degil de zik oldugunu anlayacaksın merak etme.
  • ben bir yatırımcı olarak yükseleceğinden emin değilim ama burada bir sürü geri zekalı nasıl oluyorsa düşeceğinden çok emin. böyle bir özgüven de ancak cahil bir geri zekalı olmakla mümkün zaten.

işin kötüsü 1 sene sonra 200 bin dolar olursa "yaw ben biraz geri zekalıyım galiba" da demeyecekler ve "aslında balon, yine düşecek görürsünüz" diye saçmalamaya devam edecekler.

düşebilir, çıkabilir, sıfıra inebilir, her şey olabilir. ama "şöyle olacak görürsünüz" diyen kim varsa geri zekalıdır.
93 entry daha