şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: black friday)
  • ya o yukselir iner. siz bunlara kafanizi yormayin. bosverin simdi fiyati miyati surdaki linke tiklayarak bana para kazandirin: cex.io
  • şu sıralar çakılmakta olan.
  • segwit2x iptalinden sonra beklenen geri çekilme başlamıştır. (bkz: gel hele gel, bırakın gelsin)
  • ulan arkadaş ne güzel yazmışsınız anlatmışsınız. resmen aranızda bilalle anlatır gibi anlatanlar var ama ben galiba gerizekalıyım. bir insan hiç mi bir şey anlamaz okuduğundan. yok altcoin, yok tether, yok ethereum mal mal yazılanlara bakıyorum.

tanımda iliştireyim yarım aklımla : internetten bilgisayarın ile (işlemci ekran kartı çok güçlü olmalı çünkü bu kartlar bir yerleri kazıyor nasıl yapıyorlarsa. ) sanal para kazanmak için yapılan madencilik şeysi.
  • yatırımımın karşılığı olarak beklenen düşüş trendine girmiştir. vatana millete hayırlı olsun.

(bkz: bir düşüşü var, sanırsın hiç destek görmeyecek)
  • cex.io sitesini başlıkta ilk veren kişiyim ikinci kez yazma gereği bile duymadım yapılan işlemlerde alınan komisyon tutarının %30'u için, adam gelmiş para kazandırın bana diyor. 1 dolar için entry çöpü yaratmaktansa yolla bana btc hesabını ben yollıyım 1 dolar ne sen uğraş ne insanlar çöp entry okusun.
  • oynak bir piyasaya sahip maddi değeri olan sanal birim.

birkaç ay önce 4900$ - 3200$ dalgalanmasını yaşamıştır. tekrar bu kadar büyük oranlı bir dalga geliyor da olabilir, olmayabilir de.

bildiğin kumar bu. önüne gelen kumarhane işletir gibi btc borsası açmış. neye göre kime göre piyasa fiyatı sunuyor belli değil.

ama bilinen birşey var. talep edilenin fiyatı artar.
  • öyle çok fazla şeetmeyin beyniniz yanar.

karım gün içinde 40 küsür bin lira gömdü. ulan herkes bulaştı ya bu işe. batacağaaanız ya lan. başbakanım bunların beyni yanmış çok fazla bulutlanmışlar.