• bir gün -bitcoin bitti, derlerse neler olacağını merak ettiğim para birimi.
  • (bkz: posw coin)
    (bkz: genesis vision)
    gibi altcoinlere yatırım yaparak arttırabileceğiniz ya da azaltabileceğiniz coin. o yüzden siz siz olun araştırmadan etmeden altcoinlere girmeyin.
  • son 4 bull marketi doğru bilen crypto gurusunun çalışması yeni bir bull market'e işaret ediyor: https://hizliresim.com/9m89n5
  • devrimsel bir icat olarak dunyayi degistirmek icin yola cikan satoshi sozlukte her gece 12 oldugunda refli link verip uc bes kurus icin aglayan turkleri gorseydi muhtemelen sikerim bitcoinini de blockchaini de deyip sehitler koprusunden kendini atardi.
  • anladığım kadarıyla bu piyasada önce kripto parayı alıyorsun sonra onu övmeye, olumlu tahminler yürütmeye özen gösteriyorsun. bir kişi alıp iki kişiyi ikna ediyor iki beşi beş onu gibi bir durum var. bu yönüyle saadet zincirlerini andırsa da övme durumunu yapmanız için bir zorunluluk ya da yönlendirme yok. bu bakımdan saadet zincirleri arasındaki fark gayet bariz görünüyor. ince bir tespit bırakayım istedim.

bu arada az da lite coin övün biz de kazanalım arkadaşlar.

(bkz: litecoin)

edit: imla
  • devlet kavraminda ki milliyetcilik ogelerinin degerli bir parcasi olan milli paraya karsi ortaya cikan herhangi bir millete tabi olmayan kuresellesmenin ve dunya vatandasi olgusunun onunu acan populer kripto para birimi.oh bee vize derdi bitecek !
  • önce yatırımcılar vardı,

paralarını kriptolara yatıran, grafikleri izleyen sessiz yatırımcılar ve sonra;

analizciler geldi. analiz kastılar geleceği öngördüler, onlar kahinlerdi. seviye yükseliyor bilinç artıyordu, para içinde mutlu mesut bir diyar olmuştu buralar.

sonra kriptoland aç köpek saldırısına uğradı.

refçi raiderlar geldi seviye düşmüş kriptoland kirlenmiş, savaş başlamıştı ve sonra bomber'lar ortaya çıktı...

'patlayacak' diyip, küfür edip gidiyor; fiyatlar yükseldikçe ağlıyor; kendi kendilerini sikiyorlardı.

ve tüm bu olanlardan sonra kırıntıcı köpekler geldi, discord, telegram refliyor insanlara 'pump & dump' diye fısıldayıp gidiyorlardı.

seviye artık magmadaydı ilk yerleşimciler başlığa uğramıyor, kriptoland çöplüğe dönüşüyordu.

bu şarkıyı tüm refçilere armağan ediyorum:

'baha men - who let the dogs out'
  • almayanların; ''ya şu an iyi de elbet bir gün patlayacak'' diyerek içten içe de bitcoin ile para kazananları kıskanmasına sebep olan para birimi.
  • sirf refli link vermek icin artik sokaktaki adamin bile bildigi seyleri copy paste yaparak yazan suserlardan gina gelen baslik.

her 10 mesajdan biri:
    1- giris: bitcoin nedir, blockchain nedir
    2- nerelerden alinir, wallet nedir
    3- bu da benim sikim hüsnü

borsaya gelmis dilencilerden farkiniz yok
  • altcoinlerin yukselisi karsisinda oldukca suskun ve stabil ilerliyor. bir noktada altcoinlerden kazanilan paranin buyuk bir kismi gene bitcoine akacak. bu yuzden binance'de stop-limit order koymayi unutmayin.

stop-limit order nedir derseniz surada basit sekilde acikladim (bkz: #73271440)

altcoin nedir ve nasil alinir derseniz onu da surada acikladim (bkz: #73068700)
hesabın var mı? giriş yap