• kutlu yükselişine devam eden başat kripto paramız.
    daha önce paylaştığım ve bu sayede ciddi gelir elde eden arkadaşlardan bolca teşekkür aldığım bir projeyi anlatmak istiyorum.

aelf coin yaklaşık 3-4 aydır harika bir ödül programı uyguluyor. twitter, telegram, reddit görevleri ve referanslarla bugüne kadar 2500 civarı aelf (elf) topladım. coin binance borsasına geldi. tanesi şu an 2$ ve sürekli yükseliyor. yükselmesinin nedeni aelf şirketi coinlerinizi sistemde tutup satmazsanız size yıllık %65 oranında faiz veriyor. faiz gelirlerinizi ve günlük kazançlarınızı sürekli websitesinden takip edebilirsiniz.

ödül programını 3 yıl devam ettirecekler. bu süre boyunca günlük retweet, beğen gibi görevlerle sürekli coin kazanmaya devam edebilirsiniz.

sadece davetle çalışan aelf ödül programı için buyurunuz: https://candy.aelf.io/…?invitationcode=050j5mdde4eh
  • siz hala hayal peşinde mi koşuyorsunuz.
  • geçen seneki gibi yükselişe geçerse altın çağ başlayacak gibidir. yalnız o değil de herkesin bitcoin üstadı olduğunuda görüyoruz. oysa bu iş tahminden öte iyi bir izlemeye dayalı. geçen sene mart ayından borsası üretimi herşeyini incelediğim ve kullandığım, ürettiğim bitcoin'e bitecek dediler güldüm. bu ölmez sadece sürünür sonra gene atağa gececektir.
  • döngü içinde bir dönem değer kaybedip bir dönem kaybettiğinin çok daha fazlasını kazanan dijital para birimi. şu sıralar yine boğa sezonuna girdi görünüyor. çoğu indikatör “al” sinyali veriyor ama sistemi iyice öğrenmeden alınsa bile bir süre trade edilmemesinde fayda var
  • #76277071 numarali entrymde yazdiklarimin gerceklestigini gormek sevindirici. asiri yukselmis durumda bulunan ve btc yukseldiginde dusen grafik sergileyen altlari almaktan kacinmanizi tavsiye ederim. haftalik mumlarin durumlarina bakmak da size genis perspektifli isaretler verebilir.
  • refçi indikatörü al sinyali veriyor.
  • balınıza güveniyorsanız freebitco.in sitesinden saat başı losttaki desmond aşığının pennysini düşünürken bi anda lan diyip saat başı butona basması şekliyle bitcoin kazanabilir, oluşturduğunuz wallet adreslerinize coinleri gönderebilir, risksiz hali hazırda artan bi trend gösteren bitcoin mecrasına katılabilmektesiniz.

gel gelelim bugün biriktirdiğim coinleri yine sözlükten öğrendiğim icolara dağıttım, haliyle win-win denklemini sağlamayı düşünüyorum inş
  • önce 9800 ardından 10k seviyelerini çok yakında görmeyi beklediğim balon pardon kripto para.
  • sanki en büyük dip öncesi küçük bir yükseliş oluyor gibi. bugüne kadar hep teknik analiz kastık ama bu sadece öngörü.
hesabın var mı? giriş yap