şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kulağa bitcoin forku gibi gelse de değil. smartcash ekibinin smartcash'e kardeş coin olarak tanıttıkları proof of stake mantığına sahip yeni kripto para. ayrıca dağıtımı da elinde smartcash bulunduranlar üzerinden yapılacak ve 1 smartcash karşılığı 10 adet bitcoin confidential verilecek.

    iyice dip yapan smartcash fiyatını bir tık yukarı taşımak için yapılmış bir hamle gibi duruyor. kısa süreli bir pump etkisi yaratabilir ama uzun vadede ne olur bilinmez. konuyla ilgili açıklama:
    https://steemit.com/…smartcash-bitcoin-confidential
    web sitesi:
    https://www.bitcoinconfidential.cc/
  • smartcash komunitesi bu ismi pek sevmedi. kulağa doğrudan scam, shitcoin gibi geliyor. ki bu fikre ben de katılıyorum. zaten smartcash yönetiminden de ilk açıklamanın dışında bitcoin confidential airdroplarının ne zaman dağıtılacağına dair bilgi gelmiş de değil. ilk gün smartcash düşüşü devam etse de sonrasında yaklaşık yüzde 15'lik bir fiyat artışı sağladı smartcash için. zaten benim de asıl beklentim bu. böyle çakma isimli coin'in btc forku bile olmaksızın gelecekte varlığını sürdürebileceğini sanmıyorum. cüzdanlara gelir gelmez bulabildiğim ilk borsada satarım.