şükela:  tümü | bugün
  • yeni bir fork.

bitcoin sahiplerine 10 katı kadar hibe edilecekmiş.
  • ortalama 8 saat sonra 495,866'ıncı blokta oluşacak hard fork sonrası yeni ortaya çıkacak para birimi. hesabınızda 1 adet bitcoin bulunması durumunda 10 katı bcd sahibi olabileceksiniz.

diyelim hesabınızda 1 bitcoin varsa 10 adet bitcoin diamond private key'inize tanımlanacaktır.

satmanızı tavsiye etmiyorum, zira 10 yıl sonra bedavadan edindiğiniz bu para birimleri ciddi değerlere ulaşmış olacaktır.
  • bitcoinin en son çatallanmasından oluşturulan yeni kripto paradır. her bitcoin için 10 adet bitcoin diamond verileceği açıklanmasına rağmen türk borsalarından çıt çıkmamaktadır.
  • binance hesabımda dolaşırken tesadüfen gelmiş olduğunu fark ettiğim para birimi, binance kullanan varsa bi kontrol etsin derim.
  • binance ve kucoin'de uçmuştur. hele kucoin'de neler olduğunu çok merak ediyorum. diğer borsalarda fiyatı normal seviyelerde.

coinmarketcap fiyatı 20 dolar civarı.
    binance 100dolar civarı.
    kucoin 900dolar civarı.

birileri aydınlatsın.
  • arbitraj imkanı yoktur maalesef (çoğu zaten bedavalardan geldi), kucoin de fiyat o yüzden oralarda kalabiliyor, tüm dünyada farklı fiyatlanırken, binance da bu şekilde fiyatlanmasını bedavaları vermesine ve bu coin için esas hacmin orada olmasına bağlayabiliriz. nasıl devam eder göreceğiz.
  • an iibariyle yuzde 900 pumplandi beyler 10 kati aldim ciktim saolun
  • kucoinde bir ara 0.1 bitcoin olarak market cap olarak bitcoini geçti ne oluyor merak ediyorum.
  • binance'da aldi basini gitti. sabah bcd'ye girin diye mesaj geldi. cesaret edip giremedim simdi yuzde 500 degerlendi hay kafamı mikim. biz yuzde 5-10 kar pesinde kosalim. millet 8 saate yuzde 500 kar etsin.

edit: mesajın nerden geldiğini soranlar olmuş. arkadaşlarla takıldığımız bir whatsapp grubundan geldi. pump yapan balinaları tanımıyorum sakin*
  • 13 ocak itibariyle binance da uçan coin.
    neden nasıl kimse anlamadı.