şükela:  tümü | bugün soru sor
 • minimal bir uğraşla sizlere bitcoin kazandıran yöntemlerdir. bu yöntemleri/türleri bitcoin başlığında/konusunda incelemektense, orada teknik bilgi paylaşımı yapmak daha mantıklı diye düşünüyorum.

  diyelim bitcoin'ininiz olsun istiyorsunuz. altcoin alayım satayım istiyorsunuz. ancak bu işe para yatırmak da istemiyorsunuz. bunun için başvurabileceğiniz çeşitli yöntemler var. linkler referanslıdır. referansların kimseye bir zararı yok/siz de daha sonra referanslı linkleri eşle dostla paylaşırsanız, kazancınız artacaktır.

  öncelikle, para çekebilmek için bir bitcoin wallet/adresiniz olması gerekecek. bunu online servislerden alabilirsiniz, ancak mantıklı olan lokalinizde tutmak. segwit uyumlu olan electrum gayet kolay kullanımlı bir wallet, deneyebilirsiniz, bu konuda kendi araştırmanızı da yapabilirsiniz. aşağıdaki siteler size wallet adresi sorduğu zaman, electrum'un sizin için ürettiği bitcoin wallet adresini verebilirsiniz.

  https olmayan siteleri eklemiyorum, öyle yerlere şifre mail falan girmek pek sağlam gelmiyor, zamanla buraya yeni linkler eklenecektir.

  freebitco.in : saatte bir zar atarak(1-10000) belirli bir miktarda bitcoini size ödül olarak veriyor. 0.00000015-0.01540833 arası bitcoin kazanabiliyorsunuz. 0.0003 bitcoin biriktiğinde çekebiliyorsunuz. genel olarak verdiğiniz transaction fee'den dolayı daha fazla birikince çekmek mantıklı. benim en sevdiğim bu, taş attık da kolumuz mu yoruldu. aynı zamanda kendi referanslı linklerinizle insanları üye yaparsanız, onlara bir zararı olmadan size komisyon gelecektir.

  bitcoinget : reklam izle/anket doldur tarzı işlerle size bitcoin kazandıran bir site. bits veriyor olarak geçiyor, 1 milyon bits = 1 bitcoin.

  qoinpro : her gün coin veren bir site. referansla üye yaptığınız kişilerden de size yüzde veriyor. app falan indirirseniz bonusunuz artıyor.

  binance : buralarda kazandığınız coin'lerle altcoin alıp satabileceğiniz bir borsa. eğer buraya üye olduktan sonra referanslı linkinizle başkalarını üye yaparsanız, onların verdiği komisyonun yarısını size veriyor. üye olan kişinin bir zararı olmuyor, sadece para borsa yerine size gitmiş oluyor.

  hashflare : şimdi diyelim bir miktar coin kazandınız, bunu sürekli gelire dönüştürmek istiyorsunuz. buradan yıllık mine kontratı alabilirsiniz. zannedersem şu an amorti süresi 4 ay civarı, ancak parayı alıp kaçmayacaklarının garantisi yok. ufak atıp şansınızı deneyebilirsiniz.

  genesismining : hashflare'le beraber en güvenilen cloud mining sitesi. şu an bir tek monero kontratı açık. d2luaf koduyla %3 indirim kazanabilirsiniz.
 • 1-https://ref.adbtc.top/507929 sitesi
  -çekim limiti:20 bin,ücret kesintisi yok ama 5 bini geçince faucethub veya payere de gönderebilirsiniz.
  güvenilir(ödemeler sağlam -https://i.hizliresim.com/oozl9q.jpg)
  -reklam tıklama üzerine kurulmuş bir mantık.
  -referanslarınızdan %7.5 komisyon alıyorsunuz.
  -telefondan,tabletten de kullanabiliyorsunuz.
  -referanslarınız iyi tıklarsa bir süre sonra bunları satabiliyorsunuz,şu ana kadar kadar 6 referans sattım 60 bin üzeri kazandım,daha yüksek meblağlara bir süre referans satışı refferal market kısmında görebilirsiniz.
  -düzenli takip edildiğinde 1 günde 750-1400 satoshi toplayabilirsiniz,referanssız 500-700 arası toplanır.
  -tüm sitelerde olduğu gibi bitcoin arttıkça verilen satoshi oranları düşüyor.
  -gece 12.00-12.30 arası daha yüksek değerli reklam geliyor.
  -referans nasıl mı bulacaksınız eş,dost yok diyorsanız youtube bitcoin inceleme,kazanma sitelerinin altına linkinizi,yorumunuzu ekleyin,forumlara yazın inanın birçok referansınız oluyor,tecrübeyle sabit.
  -sitede earn başlığı altında 3 adet link var buralara tıklayınca reklam varsa satoshi miktarı ve saniyesi yazar,open,start gibi butona tıklayıp sürenin bitmesini bekliyorsunuz bu kadar,arka plan açık olması yeterli.

  ------------------------------------------------------------------------------
  2-faucethub.io sitesi aracılığıyla
  -önce şuraya tıklayıp hesap açın http://faucethub.io/r/33160974
  -coinpot gibi oldukça yaygın bir havuz ,birçok satoshi vb altcoin veren muslukların ödeme yaptığı yer.
  -önce faucethub sitesinden hesap açıp adres alın ardından aşağıdaki tüm sitelere aldığınız adresi girin
  -buradan her pazar dilediğiniz btc adresinize çekim yapabilirsiniz.
  -aşağıda vereceğim sitelere girmeden önce muhakkak reklam engelleyici kapatın
  -vpn kullanmayın ip adresini blokluyor.
  -referanslarınızdan %10-20 komisyon kazanabiliyorsunuz.
  -sitelere girince claim of satoshiye tıklayın ardından capctcayı çözümleyin,az aşağıda 2.bir captcha daha var onu da çözmeniz gerekiyor,bu kısım bazen ünlü oyuncular bazen oyun kahramanlarını tıklamayla ilgili,payout yazan yere tıklayıp hesabınıza aktarıyorsunuz.

  `benim bildiğim en iyi musluklar şunlar:`

  *http://bitcoin.zetabitco.com/…6sqg2tatb9kfjg1vw3kie
  açıklama:30 dakikada 29 satoshi veriyor,direkt facehuba yolluyor,referans kazancı %6

  *http://freebitcoin.win/ref/137515
  açıklama:15 dakikada bir şu ara 14-24 arası satoshi veriyor,en yüksek miktarda satoshi almak için setting bölümünden "allow all pops" işaretleyin,bu reklam seviyesini belirtiyor,çokça reklama maruz kalıyorsun ama satoshi yüksek oluyor böylece,ayrıca bonuses bölümünden daily bonus kısmından da 14-15-16 satoshi kazanıyorsunuz,çokça tıklarım diyorsanız haftanın 1.2.3.süne ödül veriliyor,1. kazandığının %75,2.%50,3.%25'i kadar satoshiyi pazar gecesi kazanıyor,sadece yaptığınız faucetler dikkate alınıyor,ayarlardan bu yarışa katılmanız gerekiyor ama)

  *http://www.fautsy.com/…p3qvitl6sqg2tatb9kfjg1vw3kie
  açıklama:5 dakikada bir 6 satoshi veriyor,direkt facehuba yolluyor.

  *http://worldofbitco.in/368882
  açıklama:her 5 dakikada bir 5-6 civarı satoshi veriyor,otomatik yollamasa da siz bir tıklamayla anında faucethub hesabınıza aktarabiliyorsunuz, ben genelde gün sonunda tek seferde yolluyorum,kesinti filan yok.referanslar %10 kazanç sağlıyor.

  *http://getyourbitco.in/755325
  açıklama:bir üstteki siteyle tamamen benzer mantıkla çalışıyor.referanslar %20 kazanç sağlıyor.

  *http://sunbtc.space/398002
  açıklama:burası en az 1000 satoshi yapınca hesabınıza aktarıyor,üstteki siteler gibi,referanslar %20 kazanç sağlıyor.

  *http://chronox.co.in/458660
  açıklama:tıklama başına 7-8 satoshi veriyor,burası en az 1000 satoshi yapınca hesabınıza aktarıyor,üstteki siteler gibi,referanslar %20 kazanç sağlıyor.

  *http://timeforbitco.in/447224
  açıklama:1000 olunca çekebiliyorsunuz,üstteki siteler gibi.referanslar %10 kazanç sağlıyor.

  *http://weatherx.co.in/331266
  açıklama:1000 olunca çekebiliyorsunuz,üstteki siteler gibi.referanslar %5 kazanç sağlıyor.

  *http://xbit.co.in/…6ntxp3qvitl6sqg2tatb9kfjg1vw3kie
  açıklama:bu site her 5 dk bir 6 satoshi veriyor ve doğrudan,bekletmeden faucethub adresinize aktarıyor,referanslarınızan %20 kazanıyorsunuz.

  dipnot:http://faucethub.io/r/33160974 sitesinde online olduğunuz süre boyunca sol tarafta chat sayfası buraya ingilizce bir şeyler karalayın,tebrikler,teşekkürler gibi,sürekli çeşitli altcoin yağmurları oluyor,bitcoin de hediye ediliyor,sadece online süre geçirmeniz yeterli.

  ----------------------------------------------------------------------
  3-https://freebitco.in/?r=9361966
  -duymayan kalmış mıdır bilmiyorum ama ekleyelim
  -çekim limiti 30 bin-her pazar otomatik hesabınıza çekiliyor 3000 satoshi işlem ücreti kesiliyor,hesaba 24 saatte geçiyor yaklaşık
  -piyasanın en eskisi ve en güveniliri
  -şu ara saat başı tıklayarak 18 satoshi alıyorsunuz,çıkan sayıya göre miktar artıyor
  -her pazar çekiliş yapılıyor rast gele yüksek meblağlar dağıtılıyor,milli piyango gibi bir şey,bitcoin arttıkça verilen miktar azalıyor yakında 3-5 verirlerse şaşmam
  -her tıklamaya 2 reward puanı veriliyor zamanla bunların karşılığında saatlik tıklamayı 2 katına çıkarabiliyorsunuz
  -ayrıca mining olayı var,farklı cihazlarından açıp çalıştırabiliyorsunuz 2 gündür ara ara çalıştırdım 100 e yakın satoshi vermiş
  -referanslarınız tıklamalarından %50 komisyon alıyorsunuz
  -isterseniz her pazar olan çekilişe katılmak yerine saat başı tıklamalarına ekstra reward puan alıp sürekli %100-500 gibi bonusları hedefleyebilirsiniz.
  -multiply btc(kumar) da oynayabilirsiniz,youtubeda deli miktarlar kazananlar var autobet gibi,en az 2000 civarı satoshi yapmadan multiplybtc oynamayın çok yüksek ihtimalle elinizdekileri sıfırlarsınız.
  --------------------------------------------------------------------------------------------
  4-coinpot siteleri aracılığıyla (https://coinpot.co/)
  -buraya bir havuz diyebiliriz,7 farklı site burayla anlaşmalı topladığınız satoshiler burada toplanıyor,istediğiniz cüzdana buradan aktarıyorsunuz.
  -bu sitelere muhakkak coinpotta kullandığınız mail adresiyle kaydolun.
  -çekim limiti 10 bine düşürüldü ve herhangi bir işlem ücreti kesilmiyor,direkt cüzdanınıza yollayabiliyorsunuz,isterseniz %1.5 işlem kesintisi karşılığı faucethub'a da yollayabilirsiniz.
  -reklam filan yok sadece claim yapma var.
  -her gün düzenli olarak girildiğinde sadakat bonusu gibi ekstra bonuslar veriliyor,gün geçtikçe kazandığınız miktar artıyor.
  -siteleri açarken reklam engelleyicileri kapatmanız gerekiyor.
  -virüs vs yok sitelerde esed nod32 bazı sayfalarda uyarı verebiliyor,yoksay deyip geçin tehlikeli bir şey yok
  -coinpot siteleri için sadakat bonusu önemli bir detay her gün en az 1 defa siteye girip claim yapmanız bekleniyor,aksi halde sayaç sıfırlanıyor,her gün %1 bonus artıyor maksimum %100 oluyor ,referans bonusu,gizemli bonus vs derken süreç içerisinde kazanç artıyor.
  bu siteler şunlar:
  *bonus bitcoin http://bonusbitcoin.co/?ref=d05fbd699f70 (her gece yarısı son 3 günde kazandığınız satoshinin %5'ini bonus olarak veriyor)-(burada sürenin hemen altında change your claim settings yazan yere tıklayıp açılan pencerede "always receive the average claim amount" yazan kutucuğa tik koyuyoruz böylece bitcoinin anlık değerine göre belirlenen ortalama satoshi miktarını garanti etmiş oluyoruz.)
  *bit fun http://bitfun.co/?ref=e7baed8903ba
  *moonbit http://moonbit.co.in/?ref=ee8966cf5f6d
  *moondoge http://moondoge.co.in/?ref=d4d69e59d2e2 (dogecoin veriyor,coinpotta tek tıklamayla bitcoine ücretsiz çevirebiliyorsunuz)
  *moonlite http://moonliteco.in/?ref=37bd5ed33627 (bu da aynı şekilde ücretsiz çevriliyor)
  *moondash http://moondash.co.in/?ref=d5b5920715fd (bitcoine çevriliyor)
  *mooncash http://moonbitcoin.cash/?ref=d7b75b33c02b(bitcoine çevriliyor)

  önemli not:coinpot sitesi de çekiliş olayına girişti,token adında bir olayı var , referanslarınızın her işleminden 1 token, kendi işlemlerinizden 3 token kazanıyorsunuz. çekiliş her saat yapılıyor , çekiliş için 1 token karşılığı 1 bilet alıyorsunuz, ben genelde tokenleri biraz birikince bitcoine çeviriyorum,100 token 140 satoshi yapıyor kabaca kafanızda şekiilenebilir.
  ---------------------------------------------------------------------------------

  --her türlü soru için yeşillendirebilirsiniz.
 • yeni futbol...
 • arkadaşlar; bir çok sistem var bir çok yöntem var ama en iyisini ve en güveniliri kesinlikle freebitco.in diğerlerini de deneyin ama önceliğinizi bu sisteme verin, kısa zamanda yüklü satoshi'ler hatta büyük ödüller kazanabilirsiniz.

  refli link - refsiz link

  edit : ayrıca uzun soluklu olsada garanti alacağınız ve yukardaki sistem ile aynı mantıkda çalışan freedoge.in arada kullanın.

  refli link - refsiz link