• youtube'da bitcoin videolarında dolaşırken denk geldiğim bir ponzi kraliçesi. ne kadar scam lending site varsa hepsinde hesabı var, sürekli kazıklanıp duruyor. millet de "sen onlara bakma, teşekkür ederiz" diyor. önce bitconnect, şimdi davorcoin.

şu işi de ponziye bağlayan tiplerden bir diğeri de: (bkz: crypto gezegeni)

o da 3500 dolarlık yaptığı yatırımın 50 dolar olmasını ballandıra ballandıra anlatıp, millete cahil falan demiş dsfnkjdjnsf
  • 2 3 sene önce bu kız saçma bir ponzi sistemi ballandıra ballandıra anlatırdı sonra patladı sistem ve kendisi de dahil çoğu insan mağduriyet yaşadı

haberlere falan çıkmış birde bitcoin uzmanı ünvanıyla :d:d

bende üniversitede yapay zeka dersini alıp verdim şimdi bende yapay zeka uzmanı mı oluyorum

bu kadar kolay mı ünvan almak bir branşın uzmanı olmak bu kadar kolay mı
  • twitter'daki profiline milyoner yazmış. çok mütevazi bi hareket değil mi :) kaldı ki milyoner olmak kolay. 150 bin doların olunca zaten milyoner sayılıyorsun ama sadece 1 milyon tl'n oluyor. bu seni milyoner yapmaz :)
  • diksiyonuna hasta olduğum ara sıra takip ettiğim güzel insan :)
    seviliyorsunuz valla.
  • gene paralı entry girdirmiş. ahaha kadın biosuna milyoner yazmış . sevgilisi yoyow denen adam kendinden daha beter. telegram da çok param var çooook 500bin dolar bastım tarzı paylaşımlar atıyor.
  • paylaşımlarını ters indikatör olarak kullanıyorum. var olsun.
  • yoyow'un maaşlı elemanıyken boyundan büyük bir işe kalkışarak telegram kanalına ve twitter'ına çökmeye çalışan kişi. yoyow olmasa, 500 takipçiyle ref linki kovalayacak bir tipken kendini olduğundan daha büyük görmesi sonucu dibe vurmuştur, üstüne mağdur edebiyatı yapmış bide. yemezler :d
hesabın var mı? giriş yap