• başlık bitcoin nasıl alınır? ancak kimse nasıl alındığından bahsetmemiş. kutsal bilgi kaynağı...

ben binance kullanıyorum ve memnunum. bana göre dünyanın en güvenlisi çünkü zaten en büyüğü. neyse övmeye gerek yok.

adım 1: binance kayıt sayfasına gidin. binance.com

adım 2: binance kayıt formunu doldurun.

*** çok önemli: kayıt esnasında aşağıdaki referans kimliği bölümü önemli, bunu üye olurken yapmalısınız çünkü üye olduktan sonra reverans ekleyemez ve komisyon indiriminden sonsuza dek faydalanamazsınız. yüzde 10 karşılıklı iyidir. orta edit: referans kimliği soranlar oluyor. bu link ya da kodla üye olduğunuzda toplamda yüzde 20 indirimi sonsuza kadar cebe atmış oluyorsunuz. karşılıklı yüzde 20 referans ve kodu: azyopb1e

bunun da ötesinde, cüzdanınızda bnb bulundurarak ve bnb'de ücret ödeme seçeneğini etkinleştirerek ekstra % 25 ücret indirimi elde edebilirsiniz.

e-posta adresinizi ve şifrenizi girerek formu doldurun. şifre, büyük harf ve rakamlardan oluşan en az 8 karakter olmalıdır.

bundan sonra, binance'in kullanım şartlarını kabul etmek için kutuyu işaretleyin ve "hesap oluştur" düğmesine tıklayın.

3. adım: e-posta adresinizi doğrulayın

onay kodu için e-posta adresinize bakın. doğrulama kodunuzu girdikten sonra, e-posta adresiniz onaylanacak ve binance hesabınızı kullanmaya başlayabileceksiniz.

binance hesabınız başarıyla oluşturulduktan sonra, binance hesabınız için 2fa (iki faktörlü kimlik doğrulama) kurmanız gerekir.

adım 4: binance hesabınızda 2fa'yı etkinleştirin

binance hesabınızda 2fa'yı etkinleştirmek için google doğrulaması'na tıklayın veya hesabınız için 2fa kodlarını almak için sms kimlik doğrulamasını seçebilirsiniz.

adım 5: ücretleri bnb cinsinden ödeme seçeneğini etkinleştirin

binance ücretlerini daha da düşürmek için cüzdanınızda bir miktar binance coin (bnb) tutabilir ve ücretleri bnb ile ödeyebilirsiniz.

bu şekilde, ekstra % 25 ücret indirimi alırsınız ve binance'de çok daha düşük işlem ücretleri ödersiniz.

bnb'niz biterse, artık % 25 ücret indiriminden yararlanamazsınız. bnb'de ücret ödemeye devam etmek için piyasadan bir miktar bnb satın almalısınız.

adım 6: binance kimlik doğrulaması

binance hesabınızı açtıktan sonra günlük 2 btc para çekme limitiniz olacak ve binance'e para yatıramazsınız.

günlük para çekme limitinizi 100 btc'ye çıkarmak ve itibari para birimlerini binance hesabınıza yatırmak için kimliğinizi doğrulamalısınız.

binance'de kimliğinizi doğrulamak için, binance'deki "kimlik" sekmesine tıklayın.

"temel bilgiler" sayfasında, "doğrula" düğmesine tıklayarak kimliğinizi doğrulayabilirsiniz. temel kişisel bilgilerinizi, kimliğinizin bir fotoğrafını ve bir selfie vermeniz gerekecektir.

kimlik doğrulamasını tamamladıktan sonra, günlük para çekme limitiniz 100 btc olacak ve binance hesabınıza itibari para birimleri yatırabileceksiniz .

adres doğrulaması gerekli değildir. ancak, bazı fiat para birimleri için para yatırma limitlerini artırmak için bunu da tamamlamanız gerekebilir.
    binance spot ticaret ücretleri

bu adımları izleyerek binance hesabınızı oluşturduysanız, işlem ücreti oranınız % 0,06 olacaktır.

adım 7: binance'te kripto para birimleri nasıl satın alınır?

binance, kripto-kripto değişimi olarak bilinir, ancak aslında usd, eur ve gbp gibi birçok fiat para birimini binance'e yatırabilirsiniz.

binance üzerinden kripto para satın almak için bankanızı / kredi kartınızı da kullanabilirsiniz. ancak bu yöntemle büyük miktarlarda kripto para satın almak genellikle mümkün değildir ve ücretler çok yüksektir.

binance'te işlem yapmaya başlamak için, önce binance hesabınıza itibari para birimleri veya kripto para birimleri yatırmalısınız.

komisyonsuz para aktarma işlemi

trbinance.com'a giderek (yüzde 10 komisyonlu) az önce binance.com'da yaptığımız üyelik bilgileriyle oturum açın. (binance.com hesabıyla oturum açın butonuna tıklayın, bu site binance'ın tr şubesidir, komisyonsuz 7-24 türk bankalardan para aktarmak için açılmış.)

daha sonra ziraat ve vakıfbank ile 7/24 para aktarma şansınız var. diğer bankalarla da eft şeklinde çalışıyor. çok büyük kolaylık ve komisyon yok. binance türkçe sitesinde fazla kripto yok, o zaman şöyle yapıyoruz. binance türkçe sitesine bankamızdan para aktardıktan sonra bir iki kripto para alıyoruz ve bu kripto paraları aktarma bölümünden binance.com'a aktarıyoruz. ya da usdt olarak da aktarım yapabilirsiniz. komisyon yine yok. yani türkçe binance'yi komisyon ödemeden binnace.com'a para aktarımı için kullanıyoruz.

sonrası zaten şansınıza kalmış.
  • yapmayin.
  • dua ile.
  • dedelerimizin eskiden ucuza tarla almasına benzetiyorum bitcoin almayı. alın bir miktar unutun 10 sene sonra çok farklı noktalarda olabilir. buradan nasıl alınacağı konusunda kolay yöntemi inceleyebilirsiniz.
  • 1. binance.com adresine gidin ve [kayıt ol] tuşuna tıklayın.

2. kayıt sayfasında e-posta adresinizi girin, hesabınız için bir şifre oluşturun. ardından [hesap oluştur] tuşuna tıklayın.

3. güvenlik doğrulamasını tamamlayın

4. sistem e-posta adresinize bir doğrulama kodu gönderdi, onaylayın.

5. işte bu kadar.

peki türkiyedeki banka hesabınızdan nasıl kolayca tl yatırıp istediğinizde de tl çekebilirsiniz? bunun için binance'in türkiyeye özel açtığı siteye de üye olmak gerekiyor. o da burası binance türkiye
  • ben de ogrenmek istiyorum ya sirf eglencesine. yol gosterenlere tesekkurler sorun su ki param yok
  • paribu, btcturk , koinim gibi yerli borsalarda kimlik doğrulaması yaparak hesap açılırken binance, poloniex gibi büyük borsalarda günlük 2 btc'ye kadar çekimlerde sizden kimlik doğrulaması istemez, üyelik oldukça basittir.
    https://www.btcturk.com/
    https://www.binance.com/tr
  • 10 saniyesini ayırıp google araması yapamayanlar için amme hizmeti tık tık
  • referanslı link yağmuruna maruz kalmayı sağlayan soru. detayları yarrakcoin sitesindeki hesabıma referanslı bağlantıdan öğrenebilirsiniz.
hesabın var mı? giriş yap