şükela:  tümü | bugün
  • bugünlerde yatırım yapmayı düşündüğüm, yeni jenerasyon bitcoin. 30 kasım 2017 tarihinde fiyatı 0,07$.

14 aralık 2017 - 0.25$

edit: yobit'de işlem yapılabiliyor. başka borsalar da vardır muhakkak, araştırın ve paylaşın.
  • 46 tane bitcoin red alarak pusuya yattım. bekliyorum.

edit: hafta sonu sayısını 300'e çıkardım.
  • market capı 157 btc olan coin kısa vadede yükselebilir ama keriz silkeleme coini bu.uzun vadede çöp olacaktır.isminde bitcoin geçtiğine bakmayı bitcoinle alakası yok.

daha önceki keriz silkme coini için (bkz: ethereum dark)
  • hemen bir miktar alıp hafızaya attığım coin. beyin bedava.
  • bir bok olmayacak scam bir coindir. belki ikiye, belki dörde katlar ama sonunda laps diye düşer.

yüklü miktar almadan önce iyi düşünün. ytd.
  • sadece bu zamana kadar aldığım bitcoinleri altcoinlere yatırmak yerine elimde tutsaydım son 3 ayda 3,5 kat param artmış olacaktı ama ben gittim altcoin boku yedim ve şu an yatırımım 3 kat azaldı. şu an yeni yeni anaparamı telafi ediyorum. demek istediğim şey şu borsa para kazanacağız umuduyla girenleri silkeledikleri bir mecra o yüzden yatırım kararlarınızı verirken ya herro ya merro diye girmeyin batarsınız. düşük hacmi olan coinlere yatırım yapmayın kaybedersiniz. eğer sürekli bir kazanç istiyorsanız işlem hacmi yüksek birden düşüp çıkacak kadar oynaklığı olmayan coinlere düşük seviyelerden alım emri girin sonra gidişata göre eğer düşme eğilimi devam ediyorsa çıkın artış varsa ufakta olsa karınızı alın ve çıkın. ben böyle böyle zararımı telafi ettim yeni kara geçtim.
  • an itibari ile 0.25$ dolar olmuştur. yükselmesini bekliyoruz.

edit : 0.57 $ oldu efendim. durduramıyoruz.
  • treni kaçırdık sanırım yine
  • scam bir coindir. dikkat edilmesi gerekir.
    https://twitter.com/…blue/status/937434152747585536
    linkten bakılabilir.
  • 0.40 dolar seviyesindeyken 100 tane almak icin yobit hesabima bitcoin gonderdim fakat bitcoin henuz gelmedi, bu sirada 0.80 oldu. lanet olsun.