şükela:  tümü | bugün
  • bugünlerde yatırım yapmayı düşündüğüm, yeni jenerasyon bitcoin. 30 kasım 2017 tarihinde fiyatı 0,07$.

14 aralık 2017 - 0.25$

edit: yobit'de işlem yapılabiliyor. başka borsalar da vardır muhakkak, araştırın ve paylaşın.
  • ethereum platformu uzerinde kurulan fiyati hizla yukselen yeni bir token.

aynen bitcoin gibi sadece 21 milyon tane uretilecek. suan piyasa hacmi 1,591,957 usd. dolasimda olan btcred sayisi 14,397,076.

simdilik fiyati $0.11.

bitcoin'e nazaran daha hizli, ve ag ucretleri cok daha dusuk.

etherdelta, idex ve yobit borsalarinda alinip satiliyor simdilik, yakin bir zamanda yeni borsalara da eklenecek ki o zaman fiyatinda patlama olabilir.

https://www.bitcoinred.io/

(bkz: buralar degerlenir)
  • 46 tane bitcoin red alarak pusuya yattım. bekliyorum.

edit: hafta sonu sayısını 300'e çıkardım.
  • market capı 157 btc olan coin kısa vadede yükselebilir ama keriz silkeleme coini bu.uzun vadede çöp olacaktır.isminde bitcoin geçtiğine bakmayı bitcoinle alakası yok.

daha önceki keriz silkme coini için (bkz: ethereum dark)
  • almak için en hızlı ve kolay yol hangisidir bilen birisinin yeşillendirmesini rica ederim
  • yobit üzerinden yaklaışık 0.0005 btc'ye 50 tane almış bulunduğum bitcoin türevi.

şu an fazla bir beklenti içerisine girmek yanlış ama zamanında bitcoin'in nerelerden nerelere geldiği düşünülürse yenilere şans tanımakta fayda var.

yeniler arasında da "kırmızı olsun üç kuruş fazla olsun" mantığını güttük gitti.

yatırım tavsiyesi değildir.
  • bugun coinexchange.io borsasina girmis token.
  • hemen bir miktar alıp hafızaya attığım coin. beyin bedava.
  • cuma akşam yazıldı burada o zamandan beri almayı beceremedim şimdi baktım amk 2 katı kazandırmış neredeyse cuma’ya kadar ön görüm 1 doları bulur. anlayan varsa yeşillenirsin.
  • bir bok olmayacak scam bir coindir. belki ikiye, belki dörde katlar ama sonunda laps diye düşer.

yüklü miktar almadan önce iyi düşünün. ytd.