• akit yazarı abdurrahman dilipak'tan gelmiş ve kendisinin 32 kısım tekmili birden aksiyon tefrikası alanında harikalar yaratacakken kadir kıymet bilmezlerce harcandığını kanıtlamıştır.
    hey allaam!
    http://m.t24.com.tr/…i-fetoculer-de-kullandi,487627
  • başlarda ikna olmadığım açıklama. ama raspberry pi kullanmışlarsa kesin doğrudur.
    (bkz: ben tatmin oldum)
  • deepweb kullandıklarını ben de düşünüyorum. ama korkmuyorum, dilipak abi her an tetikte sağolsun.
  • hadi bitcoin'i siktir et de raspberry pi'den ne istiyor la bu siyasal islamcılar. bu kadar öğrenci bitirme projelerini nasıl yapacak? ezik gibi arduino mu kullanacak? yazıklar olsun. *
  • açmadan önce devlet bahçeli söylemiştir dedim ama dilipak'a da şaşırmadım.
  • ben yatırım yapmadan önce 2 hafta araştırdım. online ders izledim, okulda kriptoloji konusunda ders veren hocama sordum. hocam fazla bilgim yok araştır dedi, arkadaşlarım sorduğunda az biraz blockchain nedir ne değildir anlatıyorum ama kimseye sen yine de kendin bir araştır demeden yollamıyorum. ben bir mühendislik öğrenciyim, hakında araştırmalar yapıyorum, 6 aydır yatırım yapıyorum ve hala iyi bildiğimi iddaa etmiyorum. bunlar hangi cesaret ile bu kadar sıkıyorlar anlamış değilim. ben bir kişiye bir yanlış şey söylerim diye çekinirken bu herifler tüm türkiyeye utanmadan nasıl böyle yalanlar söylüyorlar. bu saçma yazılarla nasıl para kazanıyorlar? bu aptal yazılar hala nasıl okunuyor!
    lanet olsun böyle sisteme, böyle adalete. bunlar kadar yüzsüz olmadığımız, bunlar gibi büyük başları yalamayacağımız düz geldik düz gideceğiz. bunlar ise paraları çulkalayacaklar...
  • ooooouuuu
    (bkz: büyük resim)
    alırız birer pixel.
  • susun deli konuşuyor. konuş deli.
  • bitcoin de fetöcü çıktı rıza baba. kandırıldık
  • namlusuz barutsuz toptan sonra iyi oldu güzel oldu çohta iyi oldu taaam mı?
hesabın var mı? giriş yap