şükela:  tümü | bugün
  • airdrop ile 31.12.2017'ye kadar her hafta 300 btw (bitcoin white) dağıtacak olan dijital para birimi.

detaylı bilgi için websitesi; https://bitcoinwhite.org/

(bkz: ya tutarsa?)
  • kripto para birimlerinin alıp yürümesi ile (bkz: bitcoin) (bkz: ethereum) insana ya bu da tutarsa dedirtip hayal kurdurtan yeni kripto para birimi.
  • umarım tutar yoksa biz tutarız diye beklediğim kripto para birimidir.
  • bu konuda ''uzman'' denebilecek kişilerin önünü çok açık gördüklerini söyledikleri yeni nesil kripto para türlerinden bir tanesi. ancak biraz sabır gerekeceği kuşkusuz.
  • an itibariyle 0.4 dolar olmuş. 7 ocakta borsaya (exchange) sürülecek. yılbaşına kadar her hafta 300 btw veriliyor.ya tutarsa diyelim.
  • fazla airdrop dagitildigi icin airdrop dagitimi bitmis. normalde 2 tane daha airdrop olmasi gerekiyordu.

bundan sonra piyasaya cikana kadar yalnizca ico’yla ve bounty’lerle elde edilebilecekmis.
  • ico'sunun beyaz balina oyununa dönüşme ihtimali var. basit bir airdrop sistemi vardı, şimdi görev bazında bounty modeline geçtiler.

bitcoin white görev 50: komşunun çükünü kes.
  • (bkz: iyice bokunu çıkarmak)
    bana da kısa bitcoin white al gelirken
  • ico satislari devam eden altcoin. 7 ocakta hangi borsaya cikacagi cok onemli. fiyatlarin 3 ay gibi kisa bir donemde cosmasi bekleniyor.

ico started, don't miss a chance to get your ticket for the speedy train welcome, thank you for the confidence bitcoin white, we are pleased to report that ıco is running! - price of 1 btw is 0.40 $, the minimum amount of replenishment is 50$. - entering btw stock exchange on january 7. available cryptocurrency in automatic mode bitcoin, dash, litecoin, bitcoin cash. ın manual mode we accept eth
  • burada 7 ocakta girilmiş bir entry vardı, kimin girdiğini anımsamıyorum ancak bu coin'i ''shitcoin'' olarak nitelendiriyordu. ben de bu tabiri ilk defa sayesinde duymuştum.

çünkü borsalara girmediğini yazmıştı. son durum ne, borsaya girdi mi girmedi mi bilmiyorum ancak, o entry silinmiş.

keza yine bu coin, önceden açıkladığı airdrop tarihlerine de uymamış, ilk birkaç airdrop'dan sonra artık airdrop yapmayacağız ''ico'' yapacağız demiş.

bu durumda 2 farklı zamanda ve zaten karşılaşılan 3 durumun 2sinde de beyanın aksine bi' aksiyon olmuş.

ben bu sistemlerden anlamıyorum tabiki, sadece bu bilgi kaynağında da olan olaylara dair bilgiler şuracıkta dursun belki bir başkasının konu hakkında işine yarar ya da aksi bir durum vardır, ''hayır o öyle olmadı aslında şöyle'' diye kamuoyunu aydınlatır diye işbu entry'i bırakıyorum.