şükela:  tümü | bugün
 • airdrop ile 31.12.2017'ye kadar her hafta 300 btw (bitcoin white) dağıtacak olan dijital para birimi.

  detaylı bilgi için websitesi; https://bitcoinwhite.org/

  (bkz: ya tutarsa?)
 • kripto para birimlerinin alıp yürümesi ile (bkz: bitcoin) (bkz: ethereum) insana ya bu da tutarsa dedirtip hayal kurdurtan yeni kripto para birimi.
 • bu konuda ''uzman'' denebilecek kişilerin önünü çok açık gördüklerini söyledikleri yeni nesil kripto para türlerinden bir tanesi. ancak biraz sabır gerekeceği kuşkusuz.
 • an itibariyle 0.4 dolar olmuş. 7 ocakta borsaya (exchange) sürülecek. yılbaşına kadar her hafta 300 btw veriliyor.ya tutarsa diyelim.
 • ico ve airdrop'un devam ettiği sanal para.

  31.12.2017'ye kadar nasıl her hafta 300 btw alabilirsiniz?

  adım 1 - https://wallet.bitcoinwhite.org/ adresinden bir cüzdan oluşturmanız ve size verilen anahtar kelimeleri özenle saklayacağınız bir yerde muhafaza etmeniz lazım.

  adım 2 - telegram uygulamasından oluşturulan bitcoin white grubunu takip edin ve botu aktif hale getirin.

  bitcoin white'ın telegram grubu - https://t.me/btw_2corps (ilk grup 30 bin kişiye ulaştığı için ikinci grubu kurdular)

  burayı takip ettikten sonra bota /start komutunu vermeniz lazım.

  bot - https://t.me/btcwhite_bot

  adım 3 - botu aktif hale getirdiniz. sırada açmış olduğunuz cüzdanda bulunan adresinizin ve aktif mail adresinizin bota aktarılması var. botu açtınız ve karşınıza bomboş bir ekran çıktı.

  /register 123456789 ornek@gmail.com şeklinde bota mesaj yazın.

  /register komutu sabit olur. 123456789 kısmı diye belirttiğim yer hesap numaranızdır. mail kısmına ise aktif olarak kullandığınız bir maili yazın.

  bu işlemi yaptıktan sonra mail adresinize bir onay kodu gelir. onayı verdikten sonra bota /airdrop komutunu yazmalısınız. yazdıktan sonra belirttiğiniz hesabın bağlı olduğu cüzdanınıza 300 btw gelecektir.

  önümüzde 2 airdrop daha var. bir sonraki airdrop tarihleri botun listesinde belli. belirtilen tarihlerde tekrardan /airdrop komutuyla 300 btw daha alabiliyorsunuz.

  bitcoin white 7 ocak'ta borsada yer alacak. nereye varır ne olur belli olmaz. ama bence siz yinede havadan gelen coinleri kaçırmayın.

  hadi hayırlı tıraşlar.
 • 3 telefonumla 900 btw elde ettiğim ve diğer airdrop'ları beklediğim sanal para.

  daha şimdiden 0.4 dolar deniyor. geç başlangıcı telafi etmek lazımdı.