şükela:  tümü | bugün
 • airdrop ile 31.12.2017'ye kadar her hafta 300 btw (bitcoin white) dağıtacak olan dijital para birimi.

  detaylı bilgi için websitesi; https://bitcoinwhite.org/

  (bkz: ya tutarsa?)
 • kripto para birimlerinin alıp yürümesi ile (bkz: bitcoin) (bkz: ethereum) insana ya bu da tutarsa dedirtip hayal kurdurtan yeni kripto para birimi.
 • bu konuda ''uzman'' denebilecek kişilerin önünü çok açık gördüklerini söyledikleri yeni nesil kripto para türlerinden bir tanesi. ancak biraz sabır gerekeceği kuşkusuz.
 • an itibariyle 0.4 dolar olmuş. 7 ocakta borsaya (exchange) sürülecek. yılbaşına kadar her hafta 300 btw veriliyor.ya tutarsa diyelim.
 • ico ve airdrop'un devam ettiği sanal para.

  31.12.2017'ye kadar nasıl her hafta 300 btw alabilirsiniz?

  adım 1 - https://wallet.bitcoinwhite.org/ adresinden bir cüzdan oluşturmanız ve size verilen anahtar kelimeleri özenle saklayacağınız bir yerde muhafaza etmeniz lazım.

  adım 2 - telegram uygulamasından oluşturulan bitcoin white grubunu takip edin ve botu aktif hale getirin.

  bitcoin white'ın telegram grubu - https://t.me/btw_2corps (ilk grup 30 bin kişiye ulaştığı için ikinci grubu kurdular)

  burayı takip ettikten sonra bota /start komutunu vermeniz lazım.

  bot - https://t.me/btcwhite_bot

  adım 3 - botu aktif hale getirdiniz. sırada açmış olduğunuz cüzdanda bulunan adresinizin ve aktif mail adresinizin bota aktarılması var. botu açtınız ve karşınıza bomboş bir ekran çıktı.

  /register 123456789 ornek@gmail.com şeklinde bota mesaj yazın.

  /register komutu sabit olur. 123456789 kısmı diye belirttiğim yer hesap numaranızdır. mail kısmına ise aktif olarak kullandığınız bir maili yazın.

  bu işlemi yaptıktan sonra mail adresinize bir onay kodu gelir. onayı verdikten sonra bota /airdrop komutunu yazmalısınız. yazdıktan sonra belirttiğiniz hesabın bağlı olduğu cüzdanınıza 300 btw gelecektir.

  önümüzde 2 airdrop daha var. bir sonraki airdrop tarihleri botun listesinde belli. belirtilen tarihlerde tekrardan /airdrop komutuyla 300 btw daha alabiliyorsunuz.

  bitcoin white 7 ocak'ta borsada yer alacak. nereye varır ne olur belli olmaz. ama bence siz yinede havadan gelen coinleri kaçırmayın.

  hadi hayırlı tıraşlar.

  gelen mesajlar üzerine edit: btw'nin yaratıcıları ne yazık ki airdrop'u erkenden kapatıp bundan sonra 300 btw vermeyeceklerini açıkladılar.
 • fazla airdrop dagitildigi icin airdrop dagitimi bitmis. normalde 2 tane daha airdrop olmasi gerekiyordu.

  bundan sonra piyasaya cikana kadar yalnizca ico’yla ve bounty’lerle elde edilebilecekmis.
 • ico'sunun beyaz balina oyununa dönüşme ihtimali var. basit bir airdrop sistemi vardı, şimdi görev bazında bounty modeline geçtiler.

  bitcoin white görev 50: komşunun çükünü kes.
 • (bkz: iyice bokunu çıkarmak)
  bana da kısa bitcoin white al gelirken
 • ico satislari devam eden altcoin. 7 ocakta hangi borsaya cikacagi cok onemli. fiyatlarin 3 ay gibi kisa bir donemde cosmasi bekleniyor.

  ico started, don't miss a chance to get your ticket for the speedy train welcome, thank you for the confidence bitcoin white, we are pleased to report that ıco is running! - price of 1 btw is 0.40 $, the minimum amount of replenishment is 50$. - entering btw stock exchange on january 7. available cryptocurrency in automatic mode bitcoin, dash, litecoin, bitcoin cash. ın manual mode we accept eth
 • burada 7 ocakta girilmiş bir entry vardı, kimin girdiğini anımsamıyorum ancak bu coin'i ''shitcoin'' olarak nitelendiriyordu. ben de bu tabiri ilk defa sayesinde duymuştum.

  çünkü borsalara girmediğini yazmıştı. son durum ne, borsaya girdi mi girmedi mi bilmiyorum ancak, o entry silinmiş.

  keza yine bu coin, önceden açıkladığı airdrop tarihlerine de uymamış, ilk birkaç airdrop'dan sonra artık airdrop yapmayacağız ''ico'' yapacağız demiş.

  bu durumda 2 farklı zamanda ve zaten karşılaşılan 3 durumun 2sinde de beyanın aksine bi' aksiyon olmuş.

  ben bu sistemlerden anlamıyorum tabiki, sadece bu bilgi kaynağında da olan olaylara dair bilgiler şuracıkta dursun belki bir başkasının konu hakkında işine yarar ya da aksi bir durum vardır, ''hayır o öyle olmadı aslında şöyle'' diye kamuoyunu aydınlatır diye işbu entry'i bırakıyorum.