• ilk gördüğümde 20 lira falandı, türkiye'de alınabilecek bir site yoktu o zaman.

edit: nereden, nereye be.
  • sabanci uniye bagli exen coin diye coin cikardilar dedimki bin lira atayim degerlenir usendim atmadim 200 bin liradan oldum zengin olmazdim ama mutlu olurdum
  • ben aldım 7 dolardan. fazla üzülmeyin. o da tek başına yetmiyor.

90 küsür dolardan satmıştım türkiyeye dönerken. mantıklı olan oydu.
  • sene 2015 şubat ayı ofisimizi yeni açmışız meteliğe inceden kurşun atıyoruz, bir paket sigarayı iki ayrı kutuya bölüp iki gün idare ediyoruz falan.

bitcoini bir komşumuz anlatıyor 1 tanesi 1500 türk lirasına denk geliyor keşke alınabilse falan diye öneriyor biz de dinliyoruz keşke falan diyoruz.

tabi biz alamıyoruz kendisi de almıyor öyle geçip gidiyor zaman.
  • tee o zamanlar donanım haber forumunda takılıyorum, la bu bitcoinde ne la derken o zamanın parası aylık 2500-3000 falan para giriyo cebime, lan alıcam hep yurtdışı site bunlar bizi zikerler, dolandırılmayalım aq diyerek elimin tersiyle ittim. haberlerde 1500 bitcoine pizza söyleyen hıyarın haberide cabasıydı.
  • benimdir, sağolsun o zamanki bankacim insanlar kıbrıs'ta kumarda kazandığı parayı bile ülkeye sokamiyor bu parayı nasıl getirirsin diye kafamı karistirmisti sene 2011.ben senin gibi bankaciyi ...
  • sene 2010, yazılımla ilgilenen bir çocuktum takıldığım yazılım forumlarında bitcoin diye bir şey çıkmış gelecekte patlayacak falan deniyordu o konuyu hatırlıyorum inanmamıştım pek, tabi kredi kartı ve banka kartım yok olsa muhtemelen alırdım paypal'im vardı kıyamamıştım bitcoin için harcamaya... yanlış hatırlamıyorsam 10-20 dolara bilmem ne kadar bitcoin aldığını söyleyen biri vardı belki şimdi milyoner olmuştur belki kim bilir. o paypal'da ki parayi harcasam milyoner olabilirdim ahaha düşünmüştümde ama işte internette ki para değerliydi o yaşta ne fırsat kaçırmışım be...
  • tek maçtan kuponu yatanlar ve şimdi çok değerli olan arsayı zamanında dedesi çok ucuza almayanlar ile beraber parti kurup iktidara gelebilirler.
  • ` bir sen misin akilli amk ? git cay koy kendine salak salak icatlar cikarma `
hesabın var mı? giriş yap