• burada reklam yapmaya ihtiyacı olduğu için durdurulamaz. hahahahah.
    yazık lan.
    yükselişinizin durdurulamayacağına bu kadar eminseniz niye reklam yapma ihtiyacı duyuyorsunuz oğlum ?

bu reklamın parasını kim neyle ödedi ?
    karşılığında para mı yoksa bitcoin mi verildi ?
  • "bu ne lan böyle para mı olur" dendiği an çöp olur.
  • iceride paramiz var, la biraz itekleyin de, biz de kara gecip satip cikalim seklinde bir manipulasyon.
    1 yilda elde ettigi degeri 1 gecede kaybebilen bir yatirimin balon olmamasini saglayan etkenler her ne ise, bitcoinin onulamaz yukselisini de saglamaktadir tabi ki!..
  • iktisat bilmeyenlere hitap eden bir yazı ve reklam sorusu. biraz paranın tarihi olmuş, biraz finansal araçlar, biraz işte türev ürünler ama hiçbiri tam olmamış maalesef. zaten o kadar kısa yazıda tam anlatmak imkansız.

durdurulamaz evet, ama reklamdakilerden dolayı da değil. üşenmezsem yazarım bir ara ama internet bu konuda literatür dolu. merak eden felsefesini de okur, istatistiki analizini de, tahminleri de. sadece parasal bir varlıktan bahsetmiyoruz kriptopara ile.

edit: ayrıca biri geçen hafta olmak üzere etf olma başvurusu iki kez reddedildi abd'de.

paranın evrimi durdurulamaz, katılıyorum. açgözlü devletler kadar açgözlü firmalar tarafından da.
  • klasik btc -nesnesinin- reklamı yapıp -kripto- teknolojisi övgüsüne doğru yelken açma manipülasyonu.

kripto mu olur ne olur bilmem ama elle tutulur para tabi ki ortadan kalkacak zamanla. ama bu eşit değildir btc yükselmeye devam edecek.

ama bu çakallık baki kalacak.
  • bence düşüşü durdurulamaz.

aralık ayından beridir ana paramı kurtarmaya calısıyorum ve su son hareketleriyle beni %70 zarara sokmayı başarmıştır.
    yok ilerde yükselecek yok bilmem ne.
    bundan sonra cıkarsa ekime, çıkmazsa ...
  • yükseliş derken, değerden bahsediliyorsa, değeri sürekli yükselen ''sonlu'' miktarda bir metayı en sonunda kimse alamaz.
    önemden bahsediliyorsa ''sonlu'' miktarda önemli bir meta, değerli olmayabilir. oksijen çok önemlidir ''sonlu'' olduğu halde her yerdedir. onu satarak zengin olamazsınız.
    yükseliş derken?.
  • reklam üstüne reklam yapılıyorsa bilin ki o marka ya da ürün patlamış ve patlamaktadır. ekşi sözlükteki bu illallah ettirici reklam sayesinde btc yatırımı yapmaktan vazgeçtim.
  • pil ve şarj'a muhtaç kaldığı sürece durdurulabilir!
hesabın var mı? giriş yap