şükela:  tümü | bugün
  • çok yakında ortaya çıkacak insan türü.

for example ;

bitcoin lisansı diye birşey var mı ? yok ?

denetim var mı yok ? yani market sahibi yeterince büyüklüğe sahip olduğunda hadi bana eyvallah diyebilir. ve sayısız kredi kartı ve çeşitli sizin bilgilerinizle.
  • anadilindeki bağlaçları ve noktalama işaretlerini doğru kullanmaktan aciz yüksek iktisat bilgili arkadaşın son derece basit bir şekilde ortaya koyduğu tespit.

(bkz: bitcoin lisansı)
    (bkz: dolar lisansı)
    (bkz: 404 bulunamadı)
  • (bkz: ahahahahahhaha)

çomar gelmiş dolar lisansı yazmış ya la.

market sahibi derken tekelleşen btctürk daha şimdiden milleti 3000-5000 mağdur etmeye başlamıştır. işte bunun düzenlenmesi gerekmektedir. o yüzden nanay canım.
  • (bkz: don't feed the troll)

blockchain nedir, nasıl çalışır bilmeyen dangoz tespiti.
  • p2p'nin adı olmuş blockchain , bu çomarlar yine dünyayı keşfettik gibi koşturuyorlar ortada , torrent çıktı baktılar bu torrent işinden para kazanamadılar . aha bunu ortaya attılar , torrent altyapısı yani o blockchain dediğin olay. ama bu torrentler yarın öbür gün , kötü kişilerin bilgisayarında takılmaya başlarsa o zaman , outlook'taki duruma düşersin , arkadaşım bilgisayar korsanlarının saldırısına uğradı. :/
  • (bkz: türkçe)
  • "blockchain nedir, nasıl çalışır bilmeyen dangoz tespiti." mış mış mış.

hahaha :) ava giderken avlanmak. bitcoin borsasında alışveriş yaparken falan bitcoinlerini oraya emanet etmen gerektiğini bilmeyen dangoz tespiti.

başlığı açan arkadaş haklıdır. bitcoin zedeler olacaktır, aslında çoktandır varlar. bakınız mesela quantumhash.

hatta daha evvelinde 10000 btc gönderin istediğiniz adamı öldürelim falan diye keriz kandıranlara kanmış bitcoin zedeler kesin olmuştur.

bitcoin borsaları sikerim lan kapıyorum ben dese, elindeki btc'lerle kayıplara karışabilir büyük ihtimalle.

bitcoin balonu söndüğünde de çokça bitcoin zede olacak ortalıkta. bitcoin zengini kadar bitcoin zede olacak.