şükela:  tümü | bugün
 • dünyanın ilk blockchain tabanlı online eğitim platformu, token bursları ile çeşitli dersler sunacak. 28 milyon kullanıcı tarafından desteklenen tek ico olduğu söyleniyor.

  haber linki:
 • yakından takip ettiğim online eğitim üzerine inşa edilmiş güzel ,gelecek vaadeden bir proje.ceo'su harvard'lı genç bir girişimci, ekip sağlam.

  şüphe yok ki buralar değerlenir,değerlenecektir.

  radara aldığım diğer ico'lar için;

  (bkz: finom)
  (bkz: wepower)
 • son yılların en sağlam projelerinden biri. arkasındaki ekibi senelerdir tanıyorum. hepsi alanında çok iyi işler başarmış ve faydalı olmuş insanlar bir şekilde. projenin dosyasını inceledim ve başarısız olması için hiçbir gerekçe yok bana kalırsa. şu an hali hazırda olan iki projeyi de coin tabanlı projeye entegre etmişler ve ortaya çok daha ilginç ve bana göre büyüleyici bir şey çıkmış. bu kadar şaşırmış olmamın nedeni ekibin daha önce yaptığı işler. bu adamlar senelerdir öğrencilere ücretsiz hosting sağlayan adamlar. bana kalırsa -öğrencilik yıllarımda kullandığımdan biliyorum- muhteşem bir şeydi. neyse ben ilk günden beri projeyi takip ettim ve kendi yerimi aldım. crowdsale bitmeden kalan token sayısı ise 2milyon. mum gibi eriyor bir anlamda. exchange piyasasına tahmini düşme tarihi olarak 12 ocak deniliyor ama net tarih crowdsale sonrası açıklanacak denildi.
  coin/token dünyasında gördüğüm belki de en tutma ihtimali yüksek projelerden biri çünkü halihazırda dediğim gibi işleyen iki projenin birleşimi.
  tüm bunlara ek olarak coin/token dünyasının laneti üzerine sinmezse bana göre önü açık.
  edit: crowdsale için adeti 0.24 kuruş.
 • etherdelta üzerinde alış satış işlemleri başlamış.

  bir ara çıkış fiyatına göre 13x'i gördüyse de şu anda 4-5x civarlarında. benim için ico'lar açısından cesaret verici bir durum oldu.

  büyük bir exchange sitesine de girmesiyle gelecek ico'lar için sermayemi umuyorum ki oluşturacaktır.
 • borsada oldukça iyi başladı, şimdiden maliyetini 8'e katladı.
  https://coinmarketcap.com/…encies/bitdegree/#charts
 • kısa bir süre de olsa $29m görmüş token.

  hmm...

  birileri istifasını verip patronuna küfretti bile.