şükela:  tümü | bugün
  • burukluk,hayal kırıklığı,uyanma,üzülme,ağlama ve durumu anlatan ne kadar da güzel şarkıların olduğunu görüp şaşırma...yalnızlık tekrar en baştan başlar bir daha ve denirki şimdi ne olacak...
  • genellikle ortasından sıkılmış diş macunu tüpüdür.
  • bu kadar kolay pes etmeyi beklemiyordum. biraz direnirim sanıyordum. onun olumsuzluklarıyla başbaşayım artık. kültürsüzdü bir kere, şişmandı. ilgisizdi, sıcak değildi. ailesini bahane edip yakınlaşmıyordu. hipermetrop gözlüğü o güzelim gözünü öküz gibi büyütüyor, neneme benzetiyordu. saçları dalgalı ve biçimsizdi, pırasa gibiydi, yataktan yeni kalkmış gibiydi. suratı sivilcelerden patates tarlası gibi çakır çukurdu. kabaydı, kişiliksizdi. çok argolu konuşurdu. davranışları çocukçaydı. yaş farkımız vardı. sağlık sorunları çoktu.
    ama güzel günlerdi. önceki kızlardan daha sık görüşürdük. ne yapar eder zaman ayırırdı bana allah için.
  • bittiği halde sürdürmek için kendine yüklenen bir insan.
  • kelimeler kalir soylenmemis, ya dostlarina,bir kagit parcasina yada bu sanal ortamda helimelere dokersin o kelimeleri. kalan aciyi, huzunu, hayal kirikligini, hayali, umudu, belkiyi, keskeyi yazarsin, konusursun, belki onlari aglarsin bile. soyleyecek sozun kalmayinca, geriye tek kalan ise rahatlamaktir.
  • keşkeler, amalar, boşverler ve gözyaşı.
  • tecrübe ve ota boka aşık olmama yeteneği.
  • anlamsız telefon görüşmeleri. çok saçma (!) hadi o arıyor da sen niye açıyosun dimi. saçma işte.
  • beklenenin dışında gelen aramalar ve mesajlar.
  • agir depresyon