şükela:  tümü | bugün soru sor
  • yeni bir türk kripto para borsası. dediklerini yapacaklarsa sonunda türkiye piyasası iyi bir borsa görecek gibi. ilk üye olacak olanlara 2020 tl gibi iddialı ödül veriyorlar denemekte fayda var. aşağıdaki referanslı link bulunmaktadır. son karar tabii ki sizlerin

saygılarımla

bol kazançlar

https://www.bitex.com.tr/ref/373244

edit: firmanın aşağıda söylenenlere cevabıdır.

(bkz: #76087881)
  • yeni bir kripto borsası

şu an bu kadar fazla coini tokeni barındıran bir turk borsası yok,

umarım kullanıcı sayısı da fazla olur.

kayıt için tık tık
  • oooo beybi sonunda dedirtmistir. neden mi?

1) oyle bitcoin ve etherium degil baya baya izlenilen altcoinler mevcut.
    2) ondan ona cevir ondan ona derken paraniz pic olmuyor.
    3) turkiye'de ve turkce.
    4) ekstra 2k para veriyor (komisyonlardan duser oh mis)

https://goo.gl/4v76tk
  • ülkenin girişimcilerinin vizyonu mükemmel. kimisi gider adını binans koyar kimisi bitex koyar. çok orijinalsiniz anasını satayım ya. ben de yakında kendi borsamı kurup adını gidaks, kraker falan koyacağım. ref furyasına da dahil olmayı ihmal etmeyeceğiz tabii, üye olan ilk yüz kişiye araba veriyoruz
  • türkiye'deki borsaların probleminin coin'lerin azlığı olduğunu zannedenleri ortaya çıkarmış yeni borsa. türkiye'deki borsaların en büyük sorunu, hacimlerinin düşük olmasıdır. x bir coini almak için girersin de yeterince arz olmazsa kimden alacaksın? yeterince talep olmazsa elinde coini kime satacaksın?
  • firma yukarıdaki entrylerle ilgili olarak açıklama göndermiş aynen kopyala yapıştır yapıyorum;

bitex" markası taklit bulunmuş, marka bizim resmi tescilli markamızdır. "bitcoin ve exchange" kelimelerinin birleşmesinden türetilmiştir. kullanım hakkı yasal olarak sadece bize aittir.

şirketimizin merkezi istanbul'da ve iletişim bilgileri herkese açıktır.

alternatif kripto paraların hacim sorunu; bizim çözmeyi vaad ettiğimiz konuların en başında yer alıyor.

bütün alternatif kripto paralar, bitex kullanıcıları tarafından uluslarası piyasada o an için dünya'da en iyi alım veya satım fiyatından alınıp satılır. kullanıcılarımız sadece yurt içi taleplere bağlı veya zorunlu kalmazlar. bu bağlamda uluslarası piyasaların hacimleri ne kadar derin ise, bitex.com.tr platformu da en az onlarla aynı derinliğe sahip olacaktır.

150 den fazla alternatif kripto para birimi , platformumuz tarafından desteklenir. alım, satım arayüzümüz dünya alternatiflerinden daha iyi durumdadır .

bankacılık işlemleri çevirimiçi ve eft dahil ücretsiz ve herhangi bir limit yok. isterseniz 1 tl yatırın veya çekin.

kimlik fotokopisi vb. çok özel bilgileri paylaşmaya gerek yok, teknik olarak kimlik bilgisini kimlik no ile çevirimiçi denetliyoruz. hatalı bilgilerde sistem zaten banka işlemleri nedeniyle çalışmıyor. yasa dışı yapılan işlemleri biz değil, kolluk kuvvetleri tespit ederler.

grafik-analiz altayapımız tradingview tarafından, sunucu altyapımız amazon web services tarafından, çeşitli alternatif güvenlik konuları , google cloud tarafından sağlanmaktadır. destek altyapımız zendesk tarafından sağlanır.

bu konular hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen için, web sitemizde açıklamalar mevcuttur.

üyelik için bu taraftan lütfen;

https://www.bitex.com.tr/ref/373244
  • erken kayıt olan herkese 2.020 tl, yazıyla ikibinyirmi türk lirası bonus dağıtan site.

üye olmak da gayet basit. can sıkıcı şeyler yok, yok kimligini yolla, yok selfi çek bilmemne yok. adın soyadın tc’nle hizli kayit olunabiliyor. tavsiye ederim.

bitex.com.tr
  • çakma yerel kripto borsalarından bi başkası. orijinal isim dahi bulamıyoruz. ayrıca verdikleri 2020 lirayı sadece komisyon olarak kullanabiliyorsunuz.
  • kaydolmadan önce şu floodun okunmasında fayda var.

https://twitter.com/…urak/status/987467565642518528

2020 lira için kendinizi kaybetmeyin. ayrıca biraz okuyun amq ya. verilen ödül nakit değil komisyon ödemelerinde kullanılacak bir kredi.
  • videosunu izledikten sonra binancenin arayüzüne benzediği için ilgimi uyandıran platform.

sanırım yabancı borsaya pek gerek kalmayacak dediklerini başarırsalar , alım satım komisyonlarını karşılamak için ilk etapda 2020 tl vadetmektedirler , ek olarak ref kişi başı 50 tl daha ilave edeceklermiş , az alım satım yapan birini baya bi götürür sanırım.

ama her sitede olduğu gibi ilk başlarda temkinli denemekte fayda var.

bu da benim ref. linkimle üye olabilirseniz ben de beleşe buzbağ içerim.

bitex kayıt