şükela:  tümü | bugün
 • türkiye'nin kolay, güvenilir ve hızlı kripto para alım satım platformu. şu an için btc/try, xrp/try ve xlm/try tahtalarıyla hizmet veren borsayı api ve mobil uygulama gibi kanallardan da takip edebilir ve emirlerinizi yönetebilirsiniz.
 • yeni kripto para alım satım borsası. teknolojisi iyi duruyor. piyasada bir çok borsa olmasına rağmen mobil uygulaması ve apı sahibi olan 2. borsa. şu an için betada olmasından kaynaklı olarak hacmi diğer borsalar kadar değil. ileride hacmi artar diye düşünüyorum.
 • bitexen kullanıcılarına ücretsiz dağıtılacak ve yine bitexen tarafından tümü geri satın alınacak exen coin bugünden itibaren dağıtılmaya başlandı.

  exen coin nedir?

  exen coin, bitexen tarafından ethereum blok zinciri üzerinde erc-20 token standardı ile sadece 15 milyon adet üretilen yeni bir kripto-paradır.

  exen coin’ler, bitexen kullanıcılarına ücretsiz olarak dağıtılır. kullanıcılar, bitexen üzerinde hesap oluşturarak ve başka kullanıcılara referans olarak exen coin’lere sahip olabilirler. ayrıca düzenlenecek yarışmalar ve kampanyalarla kullanıcılar daha fazla exen coin kazanma şansına ulaşabilirler.

  exen coin’ler kullanıcılar arasında, bitexen alım-satım tahtaları aracılığıyla farklı para birimleri ile alınıp-satılabilir. böylece exen coin fiyatları kullanıcıların alım-satımlarıyla belirlenir.

  bitexen, ocak 2019'dan itibaren her üç aylık dönemin sonunda, elde edilen kripto para gelirinin %50'si ile exen coin alım-satım tahtaları üzerinden geri alımları gerçekleştirir. ne kadarlık alım yapılacağı ve geri alım tarihleri önceden kullanıcılara duyurulur. exen coin geri alımları, kullanıcıların belirledikleri satış fiyatları üzerinden gerçekleşir.

  exen coin geri alımları, kullanıcılarda kalan son exen coin geri alınana kadar 3’er aylık periyotlarla devam eder.

  whitepaper: https://www.bitexen.com/…ources/exen-whitepaper.pdf
  ınfografik ve genel bilgiler: https://www.bitexen.com/exen-coin-information
 • exen coin işi tutarsa ileride pişman olurlar gibi geliyor.
  gelirin %50'si ile satın alacağım diyorlar.
 • neyse ki exen fiyatı düşüyor da şu refçilerin burayı işgal etmesi de bitecek. şimdiden 16 kuruşa kadar düştü. herhangi bir kullanım alanı olmadığı için de fiyatı artmayacaktır. komisyon ücretlerini, exen olarak ödeyenler için yarı fiyatına düşürürlerse (binance gibi) o zaman bir değeri olur.

  işlem hacminin henüz düşük olmasının dışında görebildiğim tek eksiği market sayfalarında fiyat grafiğinin olmaması. tabi bir kaç kripto para daha eklenirse güzel olur.
 • ekşide entri satın alarak reklam kampanyası yapan borsamsı.

  (bkz: yapma demiyorum hobi olarak yine yap)

  edit :
  dm 3 kez yeşillenmiş. kurucu ortaklardan biri mesaj atmış. ekşide markalar hakkında sadece şikayet edilir. bu başlıkta tek bir eleştiri bile yok. 10 aydır falan açık olduğunu söyleniyor borsanın. ilk 3 entriden sonrası bi hafta içinde girilmiş. ayrıca girilen entrilerde aynı dil kullanılmış. teker teker göstermeye üşendim şimdi. dolayısıyla ister istemez girilen entrilerin yapaylığı hakkında düşündürüyor. bu benim görüşüm. belki de yanlıştır. kimsenin kimseye para verdiğini görmedim. belki de yanlıyorumdur. belki de cidden organik trafiğin ürünüdür bu bi haftada gelen entriler.
 • buradaki övgülerin hepsi sahte, hepsi koca bir yalandır. borsa iş yapabilir buna lafım yok. referans link denilen şeytan icadına kanmayın, gidin özgürce kimseye muhtaç olmadan üye olun içinizden geliyorsa. kimsenin sizden prim yapmasına müsaade etmeyin. elalemin siki ile gerdeğe girmeyin.
 • insanların refli linklerini paylaşmayı acilen bırakması gereken coindir, burdan 3-5 kuruş için link bırakıp dilenenlerin de sözlükten uçurulması gerek bence. cidden birinin kullanacağını falan düşünüyor musunuz rastgele linkinizi?
 • kimliği hadi anlarımda adres doğrulatma nedir? kimlik ve adres doğrulaması yapmadığım için exen’leri alamadım.
hesabın var mı? giriş yap