şükela:  tümü | bugün soru sor
 • türkiye'nin kolay, güvenilir ve hızlı kripto para alım satım platformu. şu an için btc/try, xrp/try ve xlm/try tahtalarıyla hizmet veren borsayı api ve mobil uygulama gibi kanallardan da takip edebilir ve emirlerinizi yönetebilirsiniz.
 • yeni kripto para alım satım borsası. teknolojisi iyi duruyor. piyasada bir çok borsa olmasına rağmen mobil uygulaması ve apı sahibi olan 2. borsa. şu an için betada olmasından kaynaklı olarak hacmi diğer borsalar kadar değil. ileride hacmi artar diye düşünüyorum.
 • bitexen kullanıcılarına ücretsiz dağıtılacak ve yine bitexen tarafından tümü geri satın alınacak exen coin bugünden itibaren dağıtılmaya başlandı.

  exen coin nedir?

  exen coin, bitexen tarafından ethereum blok zinciri üzerinde erc-20 token standardı ile sadece 15 milyon adet üretilen yeni bir kripto-paradır.

  exen coin’ler, bitexen kullanıcılarına ücretsiz olarak dağıtılır. kullanıcılar, bitexen üzerinde hesap oluşturarak ve başka kullanıcılara referans olarak exen coin’lere sahip olabilirler. ayrıca düzenlenecek yarışmalar ve kampanyalarla kullanıcılar daha fazla exen coin kazanma şansına ulaşabilirler.

  exen coin’ler kullanıcılar arasında, bitexen alım-satım tahtaları aracılığıyla farklı para birimleri ile alınıp-satılabilir. böylece exen coin fiyatları kullanıcıların alım-satımlarıyla belirlenir.

  bitexen, ocak 2019'dan itibaren her üç aylık dönemin sonunda, elde edilen kripto para gelirinin %50'si ile exen coin alım-satım tahtaları üzerinden geri alımları gerçekleştirir. ne kadarlık alım yapılacağı ve geri alım tarihleri önceden kullanıcılara duyurulur. exen coin geri alımları, kullanıcıların belirledikleri satış fiyatları üzerinden gerçekleşir.

  exen coin geri alımları, kullanıcılarda kalan son exen coin geri alınana kadar 3’er aylık periyotlarla devam eder.

  whitepaper: https://www.bitexen.com/…ources/exen-whitepaper.pdf
  ınfografik ve genel bilgiler: https://www.bitexen.com/exen-coin-information
 • sanırım türkiye'de bu kapsamda kendi coini basan ilk borsa.

  kampanyayı biraz inceledim, önce coinlerin tümünü basıyorlar, sonra da dönem dönem geri satın almayı vadediyorlar. yani değerlenme ihtimali var duruyor. zaten bir ödeme yapmadan kazanıyorsunuz coini, hediye ediyorlar. her türlü almak lazım.

  coini almak için borsaya üye olmak yeterliymiş. ancak referansla başkalarını getirdiğinizde de kazanıyorsunuz.

  üye olanlara ücretsiz sunmaları güzel olmuş ama keşke kampanyayı ayrıca referans özellikli de yapmasalardı, buralar referanslı link dolar yakında hazır olun.

  kısacası win/win durumu. kaydolun geçin.

  referanssız link: bitexen.com
 • maker emirler için %0 komisyon uygulayan yeni kripto para alım satım borsası. ayrıca kendi coinlerini basıp yeni üye olanlara avantajlı olacak şekilde dağıtıyorlar. referans yoluyla daha fazla exen coine sahip olabiliyosunuz. şimdiden üye olup değerlendirmekte fayda var. işlem hacmi şu anlık az olsa bile ilerde artıp değerlenecektir.
  referanslı link: bitexen
 • bir itülü olarak borsanın itü teknokentten olması hoşuma gitti , exen coin hediye almak için üye oldum tanıdıklarıma da referans verip biriktiriyorum zira değerlenirse tadından yenmez, zamanla hacmin artması lazım ama bu haliyle de fiyatlar arada çok iyi arbitraj fırsatı verebiliyor değerlendirin, para yatırma-çekme sırasında insan tribe girdiği için hız olayı bence baya önemli, bu konuda baya iyiler, ya çok yoğun değiller yada adamlar güzel sistem kurmuş bakıcaz, görücez.

  şimdilik tavsiye edebilirim güvenilir duruyor, kullanmaya devam ettikçe tecrübelerimi paylaşacağım.

  referanslı link: https://www.bitexen.com/?ref=8178
 • exen coin işi tutarsa ileride pişman olurlar gibi geliyor.
  gelirin %50'si ile satın alacağım diyorlar.
 • bugünden itibaren stellar lumens de bitexen üzerinde alım-satımlara açıldı.
 • exen coin diye bir coin dağıtan coin borsası. kaydolana 100 exen coin veriyolar, şu an fiyati 0.5 tl. yani kaydolup, profilinizi onaylatırsanız nerdeyse 50 tl kazanıyosunuz.

  referansla kullanıcı getirince de bi 100 exen kazanıyorsunuz. gelirlerine gore coinin fiyatı artıp azalıyor. aşşağıdaki linkten üye olursanız şu garibana da bi 100 coin ateşlemiş olursunuz.

  https://www.bitexen.com/?ref=32330
 • umarım üye olduktan sonra verdikleri coinleri xrp'ye çevirip başka bir borsaya göndermeme kızmamışlardır dedirten borsadır. * ama hakkını vermek lazım çok güzel sistem yapmışlar.

  buraya tıklayarak üye olabilir ve 100 exen kazanabilirsiniz.