şükela:  tümü | bugün
  • türk kripto camiası için yeni bir borsa. mevcutların içinde öne çıkacağına dair hiçbir şüphem yok.

sitenin özelliklerini ben kısaca sıralayayım da siz üye olursunuz olmazsınız size kalmış.

1-kimlik belgeleri ile özçekim, imzalı dilekçe gibi süreçlere takılmadan kolayca ve belgesiz hesap açma imkanı. (bu başlı başına tercih sebebi)

2-herhangi bir hacim şartı olmadan tüm üyeler için sabit binde 1,5(%0,15) komisyon oranı,

3-stop-loss emir imkanı,

4-referans sistemi- http://binance.com/ ’daki sistemin aynısı. referansınızla üye olan kişinin ödemiş olduğu komisyonun %25’i anlık olarak sizin hesabınıza geçer.

5-bitcoin transferlerinin hızlı gerçekleşmesi için tüm btc transferleri tek başına yapılması(başka borsalarda yapıldığı gibi 10 tane btc transferi birleştirilip gönderilmiyor. gelen talep hemen işleme alınıyor)

6-yine btc transferlerinin hızlı gerçekleşmesi için sizden alınan transfer ücretinin tamamı olduğu gibi madenci ücreti olarak kullanılmaktadır. bu ücretten herhangi bir kesinti yapılması söz konusu değildir.

7-yine btc blok ağının arada bir tıkandığı dönemlerdeki tıkanıklığı gidermek için kullanıcının tercihine bağlanmış “normal transfer(0.0004 btc)-hızlı transfer(0.0008)” seçeneği,

8-bitcoin, bitcoin cash ve litecoin al-sat imkanı,

9-bitcoin vadeli kontrat işlemleri (bu hizmetin alt yapısı tamamen kullanıma hazırmış ama kademeli bir geçiş süreci için bunu henüz hizmete açmamışlar) ,

10-t.garanti bankası, t.iş bankası, qnb finans bank, yapkı ve kredi bankası ile tl yatırma ve çekme imkanı.

yakın zamanda bu borsaya dgb, neo ve etc eklenecek. hedef marketcap'te ilk sıralarda olan belli başlı coinleri listelemekmiş.

bu referanssız link: https://www.bitfeks.com/
    bu da ben bu bilgiye bu entry sayesinde ulaştım az da olsa destek olayım referanslı linki: bitfeks.com
  • ilk entry'de anlatılan özellikler sorunsuz çalışıyorsa en azından paribu'ya nal toplatacak bir sistemdir.
  • bizi pezevenklerin elinden kurtaracak site. inceledim gayet basic, şık. tebrik ediyorum.
    üye olmak için ref'li linktir.
  • çiçeği burnunda kripto borsası. yolunun açık, işlemlerinin sorunsuz olmasını dilerim. referansım ile üye olmak isteyenleri buradan alalım.
  • güzel sade bir arayüze sahip son model kripto para borsası.inceledim ve gayet hoş buldum kripto para çekim ücretlerinde türkiye'deki en düşük komisyonları alıyorlar.
    ay sonuna kadar al sat işlemlerinde komisyon almayacaklar.şubattan itibaren ise al satta komisyon sadece binde 15.yabancı borsalara geçişte güzel bir alternatif olacağa benziyor güncel kurdan bitcoin cash alıp yurtdışı borsalara gönderirseniz 1 lira 20 kuruş komisyon ödüyorsunuz.bize de bu borsayı desteklemek düşer.bizi btcturk paribu koinimin elinde kurtaracağa benziyor.üye olmak isterseniz buyrun referanslı linkimiz
    https://www.bitfeks.com/kayit?r=1817f
  • tek değilim herhalde bifteks.com diyerek okuyan diye düşündüğüm site adı. nusret gibi bir şey sandım. bundan kime ne ama işte insan yazmadan duramıyor.

(bkz: yaran yanlış okumalar)

peşin edit: başlığı meşgul ettiğim için peşin özür dilerim.
  • referans sistemi demişler ama daha çok reklam sistemi olmuş sanki.
    katılım şubat sonuna kadar, referans sahiplerine de gelir aktarımı sadece yıl sonuna kadar ?
  • yazıldığı gibiyse güzel gözüküyor,

aklıma takılan 2 nokta var,

1.si güvenilirlik (2fa sunulması şart) bunun dışında alt yapı çok çok sağlam olmalı, hackerlar cirit atıyor bu alemde. mtgoxtan sonra tekrar çok büyük bir vurgun yapıldı farklı bir japon borsasında. (japonlardan beklenilen kaliteyi göremiyoruz bu konuda malesef.)

2.si limit olacak mı mesela günde 1 milyon dolarlık yatırım-çekim yapabilir miyim, tabiki bunun için hacimli borsa olup paribuyla yarışması gerekecek. bir anda olacak birşey değil. anında da bu işlemlerin onaylanması çok önemli.

türkiyede sorunsuz bir borsa arayışındayım hala mükemmeli bulabilmiş değilim, paribu en hacimli borsa 2fa bile yok. rezilliğe bak...
  • sade ve şık bir tasarım diğer sitelere göre çok basit, düşük komisyonlu ve hızlı. kısa vadede adını sıkça duyuracak ve rakiplerini geçecek belli ki. ref sistemi de başarılı buradan üye olabilirsiniz, çekinmeyin.
  • ethereum getirmedikleri sürece sürekli eksik kalacak olan sitedir. kripto dünyasının temel taşlarından biri olan ethereum ile işlem yapmayan borsa siteleri saçmalıyorlar kimse kusura bakmasın. ico takip eden ve erc20 tabanlı icolara girmekte zorlanan bir vatandaşın tavsiyesidir.