şükela:  tümü | bugün
 • kripto para piyasasinin buyuk orospu cocuklari.

  bitcoin gold ile baslayan surecte iki uc haftadir turlu turlu manipulasyonlarla piyasanin icine ettiler. anahtar kelimeler;
  gold, segwit, tether, cash, bitcoin.

  bugun ise bitcoin ve cash arasinda tek seferde yuz milyonlarca dolar degerinde coinleri alip satarak fiyatlari ani dusuruk yukseltiyorlar.

  yigidim aslanim bhararam nerdesin, indir sunlari!
 • orospu çocukları tarafından yönetilen borsa.
  ethereum ya da btc transfer etmek istediğinizde minimum 2 saat sürer. gördüğüm en uzun transfer ve onay sürelerine sahip.
  25 blok confirmation almak nedir amına koyim?

  sabah yolladım hala sayıyor. poloniex'ten şaşmayacaksın aga. adamların yaptığı iş belli, kalitesi ispatlı. bu ibneler de hizmet verdiğini iddia etsin. ama iota başka yerden alınamıyor işte popüler...
 • bitfinex.com

  10.000 civarında günlük hacimi bulunan bitcoin borsası. btc-e'den sonra en yüksek hacim burada gibi.
 • su aralar dikkat edilmesi gereken exchange sitesi. dedikodulardan dolayi herkes parasini cekmeye calisiyor ve butun withdraw islemleri bekletiliyor. iota almak icin girmeyiniz.
 • kardşm iota'larımı satıcam paramı geri vrr msn?
 • sikecem iota nizi paso 502 veren site
 • bitcoin darbe alırsa, sebebi olacak site. bunların çıkardığı tether ile ilgili bin türlü komplo teorisi dönüyor ortalıkta. sıkıştıkça karşılıksız usdt bastıkları iddia ediliyor. yani havadan para basıyor, o bastıkları usdt ile bitcoin'in fiyatını şişiriyorlar. günün sonunda olan yine küçük yatırımcıya olacak. şu an bu site göçse ve fiyat 3-5bin dolara düşse inanın üzülmem bir bitcoin yatırımcısı olarak. zaten bitcoin yine yükselmeye meyilli bir kripto, elbet yine eski haline gelir ama böyle suni bir şekilde şişerek değil, daha sağlıklı düzeltmelerle gelir. ytd.
 • 4 aralık'ta yaptığım transferi hala verify edememiş borsa. üstelik 3 kere mail attım dönüş yok. btc'lerin üzerine yatmasalar bari!
 • support ekiplerinden yanıt almak imkansız - değil. tek yapmanız gereken reddit.com/r/bitfinex adresinde yer alan subreddit'e başlık açmak. 40 gündür çözümlenemeyen sorunumunu yazdım, 2 gün sonra reddit'ten cevap yazdılar ilgileniyoruz diye. 1 gün sonra da çözüldü mevzu (google 2fa'yi kaybettim, iptal edilmesi lazımdı)

  ps: ref link paylaşmıyorum, kıymetimi bilin.
 • vaktiyle buraya bir miktar eth atmıştım. baktım çok düşüyor ltc yaptım onda bekledim o da düşünce iota ya çevirdim. o da düştü. neye el atsam düştü düştü. miningden gelen zec de buraya düşüyor. adamlar artık ya tamamen batıyor. ya da fakirler gelmesin diyorlar. 250 usd altında coinleri withdraw edemiyorsunuz. iyice mala bağladı. toplam 300 usd lik coinim burda eridi 120 dolara düştü. şimdi çektirtmiyor da. gusül abdesti nasıldı?