şükela:  tümü | bugün
 • eglenceli oyunlar barindiran ayni zamanda bitcoin kazandiran site.

  ayrica freebitco.in sitesinin 4 kati daha fazla satoshi veren bonusbitcoin.co sitesi de ayni hesaba odeme yapiyor. bu sitede ayarlarda hep ortalama satoshi (30-34) al diye secin.

  edit: ucuncu olarak bu sitede de kazanilan satoshiler birinci sitenin hesabina yatiyor moonbit.co.in
 • cidden güzel kazandıran site. özellikle referans sayınız çoksa tatlı getiriyor.

  http://bitfun.co/?ref=afebfa5596ff

  ayrıca coinpot ile mining yapmak yine freebitco.in e göre daha karlı. günde toplam 3000 satoshi tek başınıza kazanabiliyorsunuz.

  merak edenler için : yeşillendirebilirsiniz.
 • ara ara girip satoshi toparladığım site. normalde scam çıkma ihtimali yüksek olur bu sitelerin ama cenk babaeren de twitt olarak bu siteden bahsedince bir deneyeyim dedim. para ödenmediği için kaybedecek birşey yok. denemek isteyenler buradan deneyebilir.
  http://bitfun.co/?ref=c5b965811b49
 • kesinlikle scam olmayan delikanlı site. coinpottan istediğim zaman ödeme alabiliyorum. 10.000 satoshi üzerinde birikince 1000 satoshi komisyonla anında ödeme alınıyor. 50.000 üzerinde ise komisyon da yok.

  http://bitfun.co/?ref=afebfa5596ff

  ayrıca bitfun kadar temiz bir siste olmasa da coinpot a ödeme yapması ile

  http://bonusbitcoin.co/?ref=2cc4dfa7dd62 de önerebileceğim bir faucettir.

  edit : scam olan btcstorm çıkarıldı.

  ve yine freebitco.in var. buna %100 kefilim. defalarca para ile btc alıp buraya aktardım. defalarca çektim. faiz aldım ettim. sadece kumar kısmına kaptırmayın kendinizi. az az verir ama güvenilirdir.

  https://freebitco.in/?r=5665034

  not linklerin hepsi reflidir. üye olursanız bana da bonus verir. sizin bir kaybınız olmaz. isterseniz referans kısmını silebilirisiniz.

  siz üye olduktan sonra referanslı linkleri eşe dosta dağıtabilirsiniz.

  detay için yeşillendirebilirsiniz.
 • üye olarak belirli aralıklarla 10 ila 45 arası satoshi kazanabilirsiniz. kazanılan bitcoinler otomatik olarak coinpot.co adresinde birikiyor.
  refli link
  anket doldurarak, uygulama yükleyerek kısa süre içerisinde 750 ila 30bin satoshi kazanılabiliyor. aynı hesapta btc biriktirebileceğiniz diğer siteler de şunlar;
  bitfun
  moonbit

  bu sitelerden kazanılan btcler tek hesapta toplandığı için çekim süreci kolaylaşıyor ve süresi de kısalıyor.
 • şu sıralar freebitco.in e göre saat başı daha fazla kazandıran site.

  http://bitfun.co/?ref=afebfa5596ff
 • gün itibariyle işsizliğimin doruklarına vurup üye olduğum site. ilk başta coinpot.co sitesinden üye olup daha sonra bitfun ve türevleri sitelere giriş yapmak daha kolay bu arada bildireyim.

  bitfun; yarım saatte 18 satoshi

  moonbit; ilk başta 5 satoshi verdi daha sonra 10dkda 1 satoshi veriyor. değişirse editlerim.

  bonusbitcoin; en çok kazandıran hakkaten bu sanırım 20yi geçti yarım saatte.

  bunlar coinpot hesabına direkt satoshi olarak geliyor. bir de litecoin, dogecoin ve dash diye 3 farklı kripto para birimimiz de var. onları da coinpot hesabında satoshiye fark ödemeden dönüştürebiliyorsunuz.

  litecoin; 500 litoshi 5 satoshi ediyor.* ha bu arada dkda 10 litoshi geliyor ortalama.

  dogecoin; 0,25 dogecoin 5 satoshi ediyor.

  dash; ilk girdiğimde 5 satoshi değerinde dash verdi. günde tahminimce 15 satoshi toplanır buradan da.

  dediğim gibi önce coinpot.co'ya üye olup daha sonra diğer siteleri sekme sekme serice açıp saniyeler içinde üye olabilirsiniz.
  hepsinden claimlenen satoshiler otomatikman coinpot hesabında toplanıyor ve oraya gelişini izlemek o kadar zevkli ki çok hoşuma gitti *

  ha bir de bazıları captchayı adblock aktifken yaptırmıyor. bu siteler için adblock kapatılmasını tavsiye ederim. saygılarımla efenim.

  bilgilendirme editi: ilk 1 saatte toplam 107 satoshi oldu hesapta. günlük, haftalık ve aylık bilgilendirmeyi de yaparım buradan muhtemelen.
  2. saat editi: 225 satoshi oldu. böyle giderse günde +2000 satoshi birikir. ben tatmin oldum.

  edit: 5 saatte 600 satoshi birikti.

  coinpot'ta, bitcoin core içinde mining olayı da var bahsetmeyi unutmuşum. o da 10dkda bir 3 satoshi getiriyor.

  sonraki gün editi: 2000i geçen satoshiyi litecoine aktarıp komple litecoin mining yapmaya başladım. litecoin biriktirmenin çok daha kazançlı yolları için şu enrye alalım sizi (bkz: #72475517)
 • bir süredir kullandığım ve hala güzel kazandıran site. kullanınız efenim. bitcoin almaya paramız yetmeyebilir ama satoshiler hala bizim. offers kısmındaki anketlerde şansınızı deneyin mutlaka. bazen denk geliyor sağlam kazandırıyor. 10 güne yakın bir sürede 25bin satoshi kazandırdı anketler. mobil applerle uğraşmayın ama ben alamadım hiç.

  refli link veriyorum ama isterseniz siteyi açıp kendiniz de üye olabilirsiniz.
  refli link

  üstteki entryde arkadaş coinpottan bahsetmiş. olsun mutlaka coinpot hesabınız. litecoin miningi filan da fena değil sanırım sitenin.

  coinpotta diğer coinlerden de biriktirmek için refli linkler:
  litecoin
  dogecoin
  dashcoin
  bitcoin
  bitcoin
 • biriktirme işine ufaktan başlamak isteyenler için basit ve telefona en uygun faucet'lerdenbiri kuşkusuz. bir diğeri sierrahash.

  refli link
 • faucetların şahı olan site. en çok kazandıran faucet.
  refli link
  anket doldurarak, uygulama yükleyerek kısa süre içerisinde 750 ila 30bin satoshi kazandım, kazanmaya devam ediyorum. aynı hesapta btc biriktirdiğim diğer siteler de şunlar;
  bonusbitcoin
  moonbit

  daha önce de belirttiğim gibi yukarıdaki 3 siteden kazanılan bitcoinler coinpot'da toplandığı için çekim süreci kolaylaşıyor ve süresi de kısalıyor.
  para vererek aldığım bitcoinlerden çok daha fazla keyif veriyor burdan kazandığım satoshiler:)