şükela:  tümü | bugün
 • eglenceli oyunlar barindiran ayni zamanda her 3 dakikada satoshi verip bitcoin kazandiran site.
  3 dakikada bir captcha cozmeye gerek yok, gun icinde cozmeseniz de birikiyor, sure gectikce daha yavas birikiyor tabii.

  ayrica freebitco.in sitesinin 4 kati daha fazla satoshi veren bonusbitcoin.co sitesi de ayni hesaba odeme yapiyor. bu sitede ayarlarda hep ortalama satoshi (30-34) al diye secin.

  edit: ucuncu olarak bu sitede de kazanilan satoshiler birinci sitenin hesabina yatiyor moonbit.co.in

  bahsettigim ayni hesap olayi coinpot minicuzdani, 10 bin satoshiye ulasinca cekebiliyorsunuz ki baska hicbir faucetin yapmadigi bir sey o yuzden buradan cok kisa bir surede bu miktara ulasip satoshileri cekebiliyorsunuz. 50 bin satoshiden dusuk miktarda cekince 1000 satoshi ucret kesiliyor, 50 bin uzeri olunca hicbir ucret kesilmiyor. coinpot cuzdaninda bitcoin'in yanisira bitcoin cash, litecoin, dogecoin ve dash de tutabilirsiniz, herbirinin coinpot'a odeme yapan moon faucetleri var. ayrica bu cuzdanda coinler arasi convert yapabilirsiniz.

  buradan da litecoin toplayabilirsiniz, yine coinpot'ta birikiyor.
 • cidden güzel kazandıran site. özellikle referans sayınız çoksa tatlı getiriyor.

  http://bitfun.co/?ref=afebfa5596ff

  ayrıca coinpot ile mining yapmak yine freebitco.in e göre daha karlı. günde toplam 3000 satoshi tek başınıza kazanabiliyorsunuz.

  merak edenler için : yeşillendirebilirsiniz.
 • ara ara girip satoshi toparladığım site. normalde scam çıkma ihtimali yüksek olur bu sitelerin ama cenk babaeren de twitt olarak bu siteden bahsedince bir deneyeyim dedim. para ödenmediği için kaybedecek birşey yok. denemek isteyenler buradan deneyebilir.
  http://bitfun.co/?ref=c5b965811b49
 • kesinlikle scam olmayan delikanlı site. coinpottan istediğim zaman ödeme alabiliyorum. 10.000 satoshi üzerinde birikince 1000 satoshi komisyonla anında ödeme alınıyor. 50.000 üzerinde ise komisyon da yok.

  http://bitfun.co/?ref=afebfa5596ff

  ayrıca bitfun kadar temiz bir siste olmasa da coinpot a ödeme yapması ile

  http://bonusbitcoin.co/?ref=2cc4dfa7dd62 de önerebileceğim bir faucettir.

  edit : scam olan btcstorm çıkarıldı.

  ve yine freebitco.in var. buna %100 kefilim. defalarca para ile btc alıp buraya aktardım. defalarca çektim. faiz aldım ettim. sadece kumar kısmına kaptırmayın kendinizi. az az verir ama güvenilirdir.

  https://freebitco.in/?r=5665034

  not linklerin hepsi reflidir. üye olursanız bana da bonus verir. sizin bir kaybınız olmaz. isterseniz referans kısmını silebilirisiniz.

  siz üye olduktan sonra referanslı linkleri eşe dosta dağıtabilirsiniz.

  detay için yeşillendirebilirsiniz.
 • üye olarak belirli aralıklarla 10 ila 45 arası satoshi kazanabilirsiniz. kazanılan bitcoinler otomatik olarak coinpot.co adresinde birikiyor.
  refli link
  anket doldurarak, uygulama yükleyerek kısa süre içerisinde 750 ila 30bin satoshi kazanılabiliyor. aynı hesapta btc biriktirebileceğiniz diğer siteler de şunlar;
  bitfun
  moonbit

  bu sitelerden kazanılan btcler tek hesapta toplandığı için çekim süreci kolaylaşıyor ve süresi de kısalıyor.
 • şu sıralar freebitco.in e göre saat başı daha fazla kazandıran site.

  http://bitfun.co/?ref=afebfa5596ff
 • biriktirme işine ufaktan başlamak isteyenler için basit ve telefona en uygun faucet'lerdenbiri kuşkusuz. bir diğeri sierrahash.

  refli link
 • faucetların şahı olan site. en çok kazandıran faucet.
  refli link
  anket doldurarak, uygulama yükleyerek kısa süre içerisinde 750 ila 30bin satoshi kazandım, kazanmaya devam ediyorum. aynı hesapta btc biriktirdiğim diğer siteler de şunlar;
  bonusbitcoin
  moonbit

  daha önce de belirttiğim gibi yukarıdaki 3 siteden kazanılan bitcoinler coinpot'da toplandığı için çekim süreci kolaylaşıyor ve süresi de kısalıyor.
  para vererek aldığım bitcoinlerden çok daha fazla keyif veriyor burdan kazandığım satoshiler:)
 • az az da olsa güzel güzel satoshiler kazandıran, 3 dakikada bir beleş satoshi dağıtan site. can sıkıldıkça tıklanası. ref link
 • uygulamaları indirip açsam da anket çözsem de ödül alamıyorum. yeşillendirirseniz sevinirim.