şükela:  tümü | bugün soru sor
 • fena patlamış bir kripto exchange sitesi. kendisinden 1 günden fazla süredir haber alınamıyor. tabi bu durumda railblocks dedicated olduğu için ve railblocks talebindeki yüksek artış nedeni ile çok fazla sayıda giriş yapılmaya çalışılması nedeni ile serverların çökmüş olabileceğini düşünüyorum.
 • (bkz: karaborsa)
 • (bkz: scammer)
 • gene bir sıkıntı var. ve gene hacklenmiş.
 • tarafıma şöyle bir mail gönderen oluşum.

  beter olun.

  bitgrail srl, kullanıcılarını, çekilme işlemlerinin yeterliliğinin dahili olarak doğrulanmasına yönelik kontrollerden, n sayısının yetersiz kalmasına neden olan yetkisiz işlemlerin ortaya çıktığı konusunda bilgi veriyor. bitgrail srl tarafından yönetilen portföylerin bir bölümünü oluşturan 17 milyon nano ca

  yukarıda belirtilen dolandırıcılık eylemi için, bugünkü düzenli şikayet şikayeti yetkili polis makamları tarafından açılmış ve polis soruşturmaları sürüyor.

  burada, ödenen diğer para birimlerinin yetkisiz para çekimden etkilenmediği açıklandı.

  neyin meydana geldiğine ilişkin daha fazla kontrol yapmak, ihtiyati tedbir olarak ve kullanıcıları korumak için, para çekme ve para yatırma işlemleri dahil olmak üzere sitenin tüm işlevleri geçici olarak askıya alınır.

  en içten özürlerimizi müşterilerimize ve nano'nun platformumuza yasadışı devredilmesine katılan herkese genişletiyoruz.

  kısa süre sonra basın bültenleri daha ilerleyecek.

  dikkatiniz için teşekkürler.

  bitgrail srl
 • kendileri hacklenerek 17 milyon adet nano xrb para birimi çalınmış çalınan xrb'lerin değeri 170 milyon dolar. bunun üzerine bitgrail firması iflasını açıklamıştır.
  -alıntı.
 • hacklendik diyip exit scamin allahini yaptilar.
  sahibi eski adiyla raiblocks yeni adiyla nanolardan 200 milyon dolar vurgun yapti.
  yazilanlardan takip ettigim kadariyla haftalardir bas bas bagiriyordu geliyorum diye.
 • tekrar açılacak olan borsa. çalınan nanoların %20 sini veriyor geri kalan %80 için bitgrail shares adında token oluşturmuş 1:1 dağıtmış. ama bitgrail shares ile kalan miktarı alabilmek için bir sözleşmeden bahsediyor. sözleşmeyi onayladığınız takdirde bitgrail shares ile trade yapabiliyorsunuz onaylamak istemezseniz account termination yapmanız gerekiyor. bitgrail shares'ın satış fiyatı için 10.5 dolar gibi birşeyler yazmış fakat ölümüne hodler olduğumdan dolayı detaylı bilgim yok anlayamadım yazdıklarını. anlatabilecek varsa yeşillendirsin.
  (edit: açılmadı)