şükela:  tümü | bugün soru sor
  • benim gibi şimdiye kadar bu bitlilere hiçbir şekilde yüz vermemiş ve bunların götünü kaldırmamış olan, sözlüğü sadece paylaşim aracı olarak kullanan ve daha çok okumayı seven yazarlardır.

nerede bir kadin profili var en az 50 meriç takibe almiş. bazen yavşamaya çalişiyorlar hiç acımıyorum basıyorum tekmeyi uzaklaştırıyorum bu bitlileri kendimden.
    siz meriçlere sesleniyorum nasil bir yokluktasiniz da bunlarin bu şekilde bir yerlerini kaldırıyorsunuz. bırakin ne halleri varsa görsünler prim yaptirmayin şunlara sözlükte.

edit 1: arkadaş bilip bilmeden şuraya yok duygularinla oynamişlar, yokluktan bunlar hep gibi salak saçma şeyler yazmayin. bunlar genellikle kadin olduklarini belli edecek olan başlıklara çöp girdiler yazarlar, takip edecek, kaliteli bişeler yazsalar haydi hepimiz takip edelim de yok abi saçmalamiş kadin ama girip bakiyosun en az bizim 50 meriç takip ediyor, hayir yani neyini takip edip götünü kaldiriyorsunuz bu bitlilerin. bu kadar ayaklar altina almayin kendinizi.
    yokluk falan değil tenezzül meselesi bu, varsa tek bir bitli bu bana yazdı yürüdü diyen, buyursun platform burada ifşa serbest, ama çıkmaz.

edit 2: lan siz salak mısınız? ne ergeni? ne sözlükte yenisi? ilk yazdiğim tarihe bakip da sözlüğe yeni gelmiş diyecek kadar malsaniz size bişe demiyorum. 2010 dan itibaren sözlük yazarıyım.
    ergen diyen mallara ise hiç sözüm yok. ergenliğimizi atlattik çok şükür ama sizin gibi ayak altı etmedik kendimizi. bu kadar amsalak olmayin, kolay ulaşılır olmayin, şu çöp tenekelerine hiç olmazsa burada prim yaptirmayın diyoruz ama bu başlıkta dahi meriçlik peşindesiniz. el insaf yahu.
  • (bkz: hahahahah)
    bir bitli olarak çok güldüm buna ben, sonra bastım eksiyi..
  • bu "kadın" ve "kız" başlıklarının önüne getiren sıfatları bir türlü anlamadım anlamayacağım sanırım.

troll kardeşler, tamam sizin de duygularınız ile oynanmış olabilir ama genellerken düştüğünüz hatalar aslında oynanan duygularınızın sebebi. insanları kategorize etmekten ve genellemekten bıkmayacak bir güruh var. bununla yaşamayı öğrendik artık sözlük sayesinde. hadi bmw, iphone xxxl falan deyip bir şekilde ilerliyorsunuz da artık hakaret ve aşağılama ile oluyorsa bunlar durum çok kötü.

tanım : bugün de asil olmadığımızı yüzümüze vuran yazar beyanı.
  • niye ki, bitliler nefes almıyor muydu ?

(bkz: nefes alsın yeter hatta kımıldıyorsa süper olur)
  • troll kardeşimizin asaletten entry girmeye bile vakit bulamamış olmasından mütevellit, mesajlaşmaktan vakit bulamamış ve kızlara bitli diyerecek kadar sinirleneceği bir reddedilme durumu yaşamış olabileceğini düşündüren durum...
  • eğer buraya yazdıktan sonra ters psikoloji yaratacaksa benim de işim olmayan kızlardır.

bekliyorum.
  • buram buram kuyruk acısı kokarlar.*
  • ters psikoloji yapmaya çalışan ezik yazarlardır.

bitli qızlar eqlesin.
  • ben pireliyim . iki kedi ile yaşayınca pireli oluyorsunuz!

köpekleri olanlar bitli olur bir kerem!