• (bkz: binans)
  • altından dolardan euro dan daha kazançlı yatırım sistemi bitlo üzerinden kolaylıkla bitcoin ve çeşitli altcoin lerden satın alabilirsiniz.
    sistemi denedim para yatırırken de para çekerken de bir sıkıntı yaşamadım
    link ten ulaşabilirsiniz

bitlo üyelik
  • piyasa hareketliliğinin yüksek olduğu zamanlar sistemi çöken kripto para borsası
  • türk kripto para borsası, öyle deli paralar olmasa da ufak tefek denemeler yapıyorum. https://www.bitlo.com/ref/jd459d referans linki ile üye olarak bana destek olabilirsiniz.
  • bugun sistemleri calismayan platform
  • son zamanlarda reklam ve kampanyalarına sıkça rastladığım kripto para borsası. geçen şubat’ta hediye rose coin kampanyalarından 60 rose coin kazanıp kolaylıkla türk lirası olarak çekmiştim, şimdi de waves ile benzer bir kampanya başlatmışlar. referans linkiyle üye yapılan kişi başına 15 tl değerinde waves coin dağıtıyorlar. gerçi waves düşüşte ama toplayalım bakalım nereye uzayacağı belli olmaz.
  • ufak yatırımlar ile denesek mi diye düşündüren türk kripto platformu
    referans link
  • waves kampanyası zamanında bir arkadaşım davet etmişti, üye olduğum an hesabıma tanımlandı. o günden beri takip ediyorum da kaliteli projeler çıkarıyorlar, güvenilir bir yer. matic'i de ilk bitlo listelemiş. sepet tokenları inceledim, türk kripto yatırımcıları için baya kullanışlı. tavsiye ediyorum kısacası, ön yargılı olmaya gerek yok.
  • insanlar ile iş görüşmesi yapıp, caseler talep ederek know-how eksikliğini gideren ve ceo görüşmesine kadar gerçekleştirdikten sonra "sürecimiz ne durumda?" sorusuna hiçbir şekilde yanıt verilmeyen, mail ve mesajların yanıtsız bırakıldığı amatör yerli kripto platformu.
hesabın var mı? giriş yap