şükela:  tümü | bugün
  • yatırım yaptığım coinlerim artarken açılmayan site. açılır açılmaz paramı çekip az önce üye olduğum btcturk 'e geçeceğim.
  • rezildir. binance'e ışık hızıyla geçeceğim eğer bu sene hesabıma giriş yapabilirsem. kesinlikle kimseye önermiyorum
  • saatlerdir giremediğim bitcoin borsası. ciddi güven sarstı ,telafi edecek bir şey bulurlar umarım .
  • hala girilemiyor resmen pişmanlık.
  • bugün patlamış olan site.
    alım satım yok, piyasa yok, cüzdandaki para yok... içeride iki bin lira kadar param var. çerez parası. can yakmaz; ama mide bulandırır. büyük parası kalanlara sabır.
  • 08.01.2021 itibari ile sorunu hala ve hala devam eden site. içeride büyük miktarlarda parası olanların sinirlerine ve kendilerine hakim olmaları dileğiyle.
  • sanırım dolandırdılar milleti.

edit: şu an giriliyor ve meblağ hesapta duruyor yine de güvenilirlikleri kalmadı, gözümde hala aynılar.
  • an itibariyle giriş yapılamayan türk kripto mangır sitesi.
  • çökmüş olan ve ulaşılamayan kripto para sitesi . canlı destek resmen ölü taklidi yapıyor. düzelince ilk isim alternatiflerine yönelmek
  • işin gerçeği, thodex sonrası korkuya kapıldım. içime bir kurt düştü, yarın resmi tatil, ne olur ne olmaz diye elimdeki tüm varlıkları bozdurarak sistemden çıktım.

bitlo.com'da 10 bin liranın biraz üzerinde bir varlığım vardı, hepsini banka hesabıma transfer ettim.
    para an itibariyle sorunsuz bir şekilde, daha önce çektiğim gibi, aynı sürede hesabıma geçti.

içerde çok ufak bir miktar bıraktım. zira seviyorum ben burayı.
    görsel

bitlo beni hiçbir zaman mahçup etmedi. para yatırmada, çekmede hiç sorun yaşamadım şimdiye dek.
    ama thodex sonrası üyelerini rahatlatacak bir açıklama yapması lazım.

zannımca bugün saat 16.00 civarlarında pek çok yatırımcı paralarını benim gibi ne olur ne olmaz diyerek transfer edecektir.
    şayet bitlo bu talebi sorunsuz karşılarsa güvenini epey arttırır.

o zaman pazartesi yeniden yatıracağım. söz...

hesabın var mı? giriş yap