şükela:  tümü | bugün soru sor
 • binance tarzı ve ötesi güzel bir gelecek vaad eden dijitalpara marketi olmayı hedeflemiş bir proje kendileri.
  tanınmak için kendi para birimleri olan bmx i şu sıralar bolca dağıtıyor ve blockchain değerlerinin nasdaq 'ı olacaklarını iddia ediyorlar.

  kayıt için :
  refli link : https://www.bitmart.com/?r=70840

  twitter adresleri :
  https://twitter.com/bitmartexchange
 • binance ile cok benzerlik gösteren bitmart borsasi bu siralar cok popüler. ama farkli özellikleri var kisaca aciklayalim.

  1.meshur bmx bisikletlerinin tik'ini almis tokenlerini tutarsaniz trading fee'de indirim kazaniyrsunuz bu oran suan %50 yani 0.1'den 0.05'e düsüyor ödediginiz fee bedeli, burasi binance'den suan 2 kat daha azla indirim almanizi sagliyor.

  2. ayrica en sevdigim özelligi bmx tokenlerinizi 90 gün kilitlemek karsiliginda bazi coin\tokenleri listelenmesi icin secebilirsiniz ve bu coin\tokenler listelenirlerse bmx cinsinden yapilan alisverislerde dagitilan paylar otomatik olarak size veriliyor.

  3. güvenlik ve hiz konusunda cok iyi bir konumdalar ama altyapi gelistirme devam ediyor borsa suan kullanimi kolay ve hizli ama dahada hizlanacaktir emir girmek. arayüz cok güzel binanceye benzerlik gösteriyor. mobil uygulamasi cok kullanisli bazi buglar var ama hal edilmeyecek seyler degil.

  kayit olursaniz suan hala 20bmx token bedavaya aliyorsunuz.
  http://www.bitmart.com/?r=55hjg2
  borsa 35. sirada globalde daha yukarilara cikacaktir.