• aktifbank tarafindan kurulan yeni cryptopara borsasi, dünyada bir bankanın kurmuş olduğu ikinci borsa olma özelliği taşımaktadır.

kripto varlıkların yurtiçi ve yurtdışı transferlerinde bir ödeme aracı olarak kullanılmasının yaygınlaştırılmasıni ve ar-ge çalışmaları yaparak ülkemizin bu değişimin içerisinde yer almasına katkı sağlamayi kendilerine vizyon olarak secmisler.

bu vesile ile kendilerine basarilar dilerim.

https://www.bitmatrix.com/
  • desteklediğim ancak kullanacağımı pek zannetmediğim girişimdir.

(bkz: üşüyoruz cz reis)
  • referanslı link aids, havadan para kazbabam.

banka yatırımı olması sektördeki diğer oyuncuları zora sokacaktır. rekabet iyidir. tl'ye geçeceğim zamanlarda kullanabilirim.
  • kimlik selfiesi olmadan kayıt olunuabilen borsa. deneyelim bakalım.
  • türkiyenin arkasında banka olan ilk kripto para ticaret sitesi. (aktifbank) açtım baktım gayet düzgün, hepsi okumuş çocuklar. üyelik ve güvenlik sistemi gayet ciddi. hadi hayırlısı bakalım bitmatrix
    üye olmak ve 10 tl kazanmak için : link
  • btcturk'te 1611 lira olan eth bitmatrix'te 1502 lira. btcturk'te fiyat 1590-1620 lira arası sürekli değişirken bitmatrix'te 1404 liradan 1502 lira 1 saatte geldi. madeni btcturk'e aktarmak istedim. son para çekme işleminin üzerinden 72 saat geçmesi gerekiyor diye uyarı veriyor. ilk fırsatta ne var ne yok satıp çıkacağım dijital para borsası. uzak durun.
  • uzak durulması gereken borsacik
  • 31.12.2019 tarihine kadar her çeşit paranızı çekmeniz gereken, işlemlerini durduran aktifbank iştirakı ve ruhi çenet tarafından videolarında tanıtımı yapılan blockchain platformu
hesabın var mı? giriş yap