• reklam yapıyosunuz iyi hoş da. 3+1 göt kadar evlere trilyonlar istemek nedir? nasıl bir uçurum var bu ülkenin gelir düzeylerinde? bir taraftan garibanın ağzı kokuyor açlıktan. 3 kuruş asgari ücrete gelen 5 liralık zamma şükrediyor. öteki tarafta 1 daire de yetmiyor çifter çifter trilyonluk daireler kapılıyor. pes doğrusu.
  • yanılmıyorsam % 60-70 oranında...

n'oldu lan satamıyonuz mu? svihs...
  • artık eeeh eytere bea şeklinde tepki vermek istediğim reklamlardır.

başlık 2012 yılında açılmış demek o günden bugüne değişen bir şey yok. sektör son kozlarını oynuyor artık patlaması yakındır. bir de o istanbul'un trafiğinden kalabalığından şikayet edenlere inat yapar gibi bu kadar bina, bu kadar kalabalık bilemiyorum altan bilemiyorum.
  • inşaat firmalarının panaması olmuştur. yüksek gelir elden firmalar vergi vermek yerine reklam vermeyi tercih etmekte.

neyse, sikko tower 76. kattan dairemi aldım. panaromik penis manzarası karşısında kahvemi yudumluyorum.
  • yıllar önce de kooperatifler vardı hala vardır da böyle bir furyaydı. bir türlü bitmek bilmezdi. sonra aynı daireyi 5-10 kişiye sattıkları ortaya çıkardı. bunları yaşamış bir toplum olarak, hala nasıl böyle projelere atlayan insanlarız anlamıyorum. ana haberlerde o maketlerin başına geçip evet biz de düşünüyoruz çok uygun, kira öder gibi valla bak şeklinde açıklama yapan aileleri de hiç anlamıyorum.

gidin şehrin dışında varoşların tepesinde krallar gibi yaşayıp, site içine girmek için 5 güvenlik noktası geçmenin şart olduğu sitelerinizde kira öder gibi kendinizi tecrit edin.
  • ekonominin kötüye gittiğinin işaretidir. 90'lı yıllarda yaşanan doğu asya ekonomik krizinin en büyük sebebi malezya'da yaşanan bitmek bilmeyen ev inşaatları idi. yapılan ev çok ama alıcısı yok değil mi? ispanya aynı ekonomik sorunu yine 90'larda, euro'ya geçmeden önce yaşadı. yine yapılan tonlarca ev ama alıcı yok. şu anda bir benzerini çin yaşıyor. sürekli yapılan inşaatlar ama içinde oturacak insan yok. türkiye'de rezidans yapılıyor ama kime ne faydası var?
  • muhterem halkımızın yıllarca kredi borçları altında sürünerek almaya çalıştığı,borç alım gücümüzün kuvvetinin bir yansıması olan reklamlardır.
    (bkz: borç yiğidin kamçısıdır)
    (bkz: kamçılanmaktan hoşlanmak)
    (bkz: yaptık olacak)
  • türkiye'de yatırımın tamamına yakınının mal gibi istanbul'a yapıldığının bir işaretidir.
  • hangi birini alacağıma şaşırdığım evlerin reklamları.. bende hepsinden bir tane almaya karar verdim..
  • şu sıralar ünlü enflasyonu mevcut. modern derebeylerin çığırtkanlığını oynayan ünlüler, samimiyetsiz bi şekilde para için herşeyi yapabilecek kapasitede olduklarını herkese duyurma çabasındalar.

kemal sunalın oynadığı filmde konunun benzeri işlenmiştir.
    http://www.youtube.com/…lpage&v=aojel4woqrs#t=2989s

bu ünlüler dediğimiz kokuşmuş kalın tabaka kemal sunal gibi haysiyetli olamaz tabi.
    http://www.youtube.com/…lpage&v=aojel4woqrs#t=3455s

mevzu derin konu her dönem güncel

(bkz: ekümenopolis)
hesabın var mı? giriş yap