şükela:  tümü | bugün
  • sabah sabah içimde tarif edilemez şekilde "ayak tırnaklarıma rahat oje sürmek için ayak parmakları arasına konup parmakların arasını açan ve böylece sürülen ojenin bozulmasını engelleyen bir aparat (özel bir adı olabilir, varsa bilmiyorum)" alma isteği oluşması ve bu istek üzerine internetten yaptığım aramalar sonucunda bu amaçla kullanılan pampered toes isimli aparatın ve bunun ayak parmaklarına masaj yapan versiyonunun stoklarında bulunması üzerine keşfettiğim alışveriş sitesi.

    ürün çeşitliliği çok fazla, tektaş yüzükten, kedi konservesine; kişiye özel hediyelerden oto aksesuarına kadar yok yok. 30 tl üzerine de kargo ücretsiz.

    çok hızlı bir şekilde siparişi onaylayıp, faturamı yolladılar. ardından yine çok hızlı bir şekilde kargo aşamasına gelen siparişim için beni arayıp "güncellemede sıkıntı olduğunu maalesef o ürünün stoklarında olmadığını üzülerek bildirip, diğer ürünler hakkında siparişe devam etmek isteyip istemediğimi" tatlı tatlı sordular. "canınız sağolsun, stoğa girerse haber verir misiniz" diyip diğer ürünleri onayladım. kanım ısındı kendilerine.