şükela:  tümü | bugün
  • genellikle kafayı kurclayan ve kisiyi icten ogutmeye and icmis kurtlar oldugu takdirde gecmek bilmeyen ve iskenceye donen gece tanımıdır ki boyle gecelerde genellikle en yorgunken bile cok uzaktadır uyku..
  • "bu kitabı okudğunuzda kendinizi yeniden değerlendirme ihtiyacı duyacaksınız......" -sanırım üniverste okurken -gözleri kör olmuş mitat erçin hayatını yazdığı roman...
  • insana farklı bir bakış açısı kazandıran, herkesin okuması gerektiğini düşündüğüm ve okuduğum en etkileyici otobiyografi.
    “evrenin tüm karanlığı tek mum ışığını bile köreltemez.”
  • azmin, istedikten sonra herşeyin mümkün olduğunun kitabı..
    (bkz: az kişinin bildiği muhteşem kitaplar)
  • yine sözlüğün sikko reklam işleri.

tıklıyorsun bitmeyen gece'ye. koton'da net indirim varmış. tıklıyorsun koton'a, trendyol'a gidiyor. orada da sayfa bulunamadı hatası.

kanzuk hiçbirşey yapmadan para kazanmayı çok iyi biliyor.
  • bari bir işaret falan koysaydınız reklam olduğunu anlamak için.. vallahi yedim altan!
  • (bkz: #84625314)
  • götünü yiyim ayağı.
  • pc den ekşiye gireyim dedim bişey bakmağa, allah'ım yanlışlıkla elim basmış (hade len oradan) yanda başlıklar acayip acayip onun bunun indirimi gösterip duruyor. bende kim hackledi yada trol patlaması mı oldu acaba dedim. o değil odaya biri girse ne hesap vericem ortada kocaman bitmeyen gece yazıyı. altındakiler alakasız ama isteyen nelere yorar onu.