şükela:  tümü | bugün
  • saadet zinciri sisteminin bitcoin'e uyarlanmış hali. sistem şöyle çalışıyor; önce siteye giriyorsunuz size; "sitemize üye olursanız size günlük 0,0006 btc veriyoruz. şart yok. kazancınız 0,005 btc olduğunda bu parayı cüzdanınıza aktarabilirsiniz." deniliyor. hatta siz bize 0,01 btc verin size verdiğimiz günlük 0,0006 btc iki katına çıksın 0,0012 btc olsun. ne kadar güzel değil mi üye olup bekliyorsun onlarda size paranız 0,005 oldukça size bu parayı veriyor. öyle olmuyor işte. yaptıkları şu siz paranız 0,005 btc'ye ulaşınca paranızı çekmek istiyorsunuz size "sistemimiz aynı ip numarasından iki üyelik açtığınızı tespit etti eğer bize 0,01 btc verirseniz bu durum yasal hale gelir paranızı çekebilirsiniz yoksa çekemezsiniz" diyor. eğer bunu yer paralarını yollarsanız önce size 0,05 btc yi yolluyor ikinci kez almak isterseniz size "para çekme limitini doldurdunuz referans sistemiyle başka kişiler bulun onlar da bize para yatırırsa o paranın %20'sini size limit olarak verelim o zaman çekebilirsiniz" diyorlar. tabi bunu benim gibi açık açık söylemiyorlar ama durum tam olarak bu.

ben bunu araştırmalarımla öğrendim bi üyelik açıp 10 gün bekleyerek doğruladım. kesinlikle ikinci bir üyelik açmamama rağmen bana da iki üyeliğiniz var dedi böylelikle anlatılanları da doğrulamış oldum. kısacası bitminer.io scam olarak bilinen sahtekar sitelerdendir sakın bircoin kazanacam diye bu siteye para kaptırmayın. zaten kim sizdem 0,01 btc alıp günlük 0,012 btc versin. ama millet iyi ya 8-9 güne paramı çıkartır sonra hep kara geçerim diye yiyor böyle şeyleri.
  • yukarında yazarın dediği gibi üyelik açıp 10 gün bekledim ve biriken btc yi çekmek istediğim de ikinci bir üyeliğim olmamasına rağmen bana da iki üyeliğiniz var uyarısını verdi, sonrası saçmalıklar. uzak durunuz ve paranızı kaptırmayınız.
  • zaten donanımımı bile kullanmadan bitcoin vereceğini vaat etmesi bende güvenilir bir izlenim bırakmamıştı.
    ilk yazara teşekkürler.