• https://cuzdan.bitranium.com/?ref=658e42318ea
    şuradan üye olabilirsiniz. ileride pişman olmayın.
  • bitranium.com

yeni üye olduğum bir kripto para sitesi. şuan üye olan herkese 50 btr veriyorlar. ayrıca referans ve madencilik özelliği ile kazım yaparak günde belirlenen miktarlarda btr kazanabiliyorsunuz. (günde max 4 btr) benim en çok ilgimi çeken bitrapay oalyı oldu. türkiyedeki çoğu siteye bu özelliği entegre etmeyi başarırlarsa çok farklı boyutlara ulaşabilir. güzel bir projeye benziyor, bakalım ne olacak.
  • az önce üye olarak türkiye'nin ilk digital parasına dahil oldum. referans koduyla üye olan herkese 50 bitranium kazanıyor. günde bir defa girip 3 saniye kazım yaparak btr'leri çoğaltabiliyorsunuz.
    referans kodu= 852dc3526a2
  • ilerisi için güzel anlaşmalar yapılırsa türkiye belki de uluslararası için geleceğin ödeme yöntemi olabilecek ancak henüz başında yakaladığıma sevindiğim güzel bir girişim şu an için sadece madencilik yapılabiliyor 24 saatte 1 kez girip madeni topluyorsunuz ve size şu anlık günlük 4 btr veriyor mart ayında üye olursanız 50btr ödül olarak veriliyor önümüzdeki ayda kaydolursanız ödül 25e düşüyor nisan olmadan kaydolmanızı öneririm ve anladığım kadarıyla piyasaya haziran ayında girecekmiş herkese kazandırır umarım burdan bitranium cüzdanını benim referansımla açabilirsiniz
  • çok güvenilir gelmeyen oluşum.

şimdi güzel bir şey mi diye ben de baktım, ancak para ile ilgili teknik belgeler yok, ödeme alacağız diyor ama yayınlanmış api da yok. yani ben ödeme vermek istiyorum desem sitem ile birleştirebileceğim kod yok. ben bulamamışsam yeşillendirin, eklerim.
  • bakalım kaydolduk
  • dilencileri engelleyince 3 yorumun kaldığı başlık.

adam tanım yapma zahmetine bile girmemiş. linki yapıştırmış gitmiş.
    bizde buraya gelip acaba proje hakkında bir şey öğrenebilir miyiz diye anlamaya çalışalım. engelle geç

edit: yeni dilenciler gelmiş. bilgi verir gibi yapup ref'li link paylaşan or. evlatlarını engelleyince 5 entry kaldı.
  • web sitesinin mobil arayüzü çok kötü. hele ki cüzdan görsel
    kısmındaki şu grafikler gerçekten rezalet. milleti kandırmak için burdayım diye bağırıyor.

hayırlısı olsun. girdik bakalım biriksin dursun. referans isteyen varsa yazabilir.
  • projeyi shilleyen ilk entri sahibinin whitelist nedir whitepaper nedir bilmediği bir proje.
  • (bkz: aman diyim)
hesabın var mı? giriş yap