şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bitsdaq kripto para borsası

  airdrop kovalarken farkettim. iddialara göre bittrex asyadaki kullanıcılar için yeni bir borsa kurdu

  airdrobu ise
  + 1500 bxbc üyelik için yani email onayı
  + 5000 bxbc kyc yaparsanız
  + 200 bxbc her gün
  + 800 bxbc referansınızla üye olan olursa

  katılım linki: (bana ait referanslı link fakat dilerseniz kayıt anında referans kodumu silebilirsiniz fakat yine de tavsiye etmem silmenizi bazen airdroplar referanssız daha az veriyor ya da hiç vermiyor. kolay gelsin)
  https://bitsdaq.com/signup?referralcode=vpla98w3
 • tanım: yeni bir borsa.

  bittrex asyadaki kullanıcılar için yeni bir borsa kurdu ve bu borsanın kendi tokeni var. kayıt yaptıran herkese 1500 adet bxbc veriyor ve kyc şartı aramıyor. kyc onayı yaparsanız extradan 5000 adet daha token veriyor. mart sonuna kadar günlük siteye her girişte 200 adet token veriyor.

  - bitrex'in ortaklik açıkladıği bitsdaq borsa airdrobu borsa coini aynı zamanda.
  - üye olana 1500 bxbc
  - kyc yapana 5000 bxbc
  - günlük girişte 200 bxbc veriyor. yani girer girmez 1700 oluyor.

  buradan girebilirsiniz. kaçırmayın.
 • vaktinde böyle bir borsadan 30$ almıştım. şimdi hiç satmasam verdiği tokenlar 300$ edecekti. belli olmaz bir tik bir şifre başka birşey gerekmiyor.
  referans link: https://bitsdaq.com/signup?referralcode=mvsoiqz5
 • tanım: bittrex'in yeni kripto borsası.

  yakın zamanda alıp yürür zannındayım.

  borsanın aynı binance a ait bnb gibi bxbc coini var üye olursanız 1700 adet veriyor reffle gelene 800 tane daha veriyor, yetmedi dersen kyc onayı yaparsan 5000 tane daha veriyor dur daha bitmedi, hergün giriş yaptığınızda da 200 adet daha veriyor taki mart sonuna kadar değerlendirin derim.

  bellimi olur günün birinde bnb gibi alıp yürürse 1 tane bxbc 15 usd olursa vay anam vay.

  üyelik için tık tık
 • bittrex'in asya versiyonu olacak borsa. kendi coinini veriyor. convert için değil de trade için kullanırlırsa(ki yüksek ihtimal) güzel para kazandırabilir. bi kira parası çıkarır 5 6 ay sonra.

  üye olmak için burdan
 • bittrex destekli yeni kripto borsası bitsdaq'a ait kendi borsa tokenide mevcut.
  üyelik için şuradan

  bitsdaq kendisine ait borsa tokeni çıkarmış, coinexin cet, binance nin bnb tokeni gibi,

  ilk başlarda bol kepçe dağıtıyor, 20000 btc pizza alındığı günler uzakta değil belkide buda aynı duruma gelebilir elde bulunsun.

  üye olduktan sonra 1700 adet bxbc token veriyor, kyc onayı yaparsanız 5000 tane daha veriyor birde 31 marta kadar her gün siteye giriş yaptığınızda 200 tane daha veriyor.

  bu fırsatı kaçırmamak lazım, tavsiye ederim. üyelik için buradan
 • kayıt en büyük kripto para borsalarindan olan bittrex in yeni borsasi airdrop veriyor. kaydınızı yapıp mail ve telefon onayına 1500 tane bxbc coin veriyor ,kimlik onayi yapinca 5.000 adet daha bxbc veriyor ve 31 mart a kadar hergün hesabiniza girdiğinizde 200 bxbc daha veriyor. kayittan sonra kendi referensiniz ile her kayıt icin 800 ,o kaydin kimlik onayinada 1800 toplam 2600 bxbc veriyor. 31 mart ta isleme alinacak bu ckini ister hemen satip nakte cevirebilirsiniz.istersenizde bekletip yükseldiğinde cok daha fazla bir degerden bozdurmak üzere bekletebilirsiniz.örneğin binance borsasinin ayni mantikla dağıttığı bnb coin 1.5 yil sonra tam 1000 kat artarak , 1.5 yil once toplayanları zengin etmiştir.

  bitsdaq whatsapp türkiye grubu